Proc mi neustale kolisa rychlost??

Založil rimmer, Březen 16, 2005, 03:51:51 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

rimmer

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "rimmer"Tak tim,že jsem měl veřejnou IP to asi nebylo,byla asi nahoda,že chvíli po tom nastavení neveřejný to začalo fungovat.Protože si PC scanuju a chranim=teď už dostatečně a sem rad že sem ses sem dostal.Od včerejška od 7 rano do 5 odpoledne a pak od 8 vecer do ....dneska do 2 hodin mi neslo skoro ani ICQ.Už fakt nevim co s tim je.
Spravce rika,že je to tim ze stahuji,ale to přece neni zakazany.Mimo to mohu těžko stahovat kdyz mi to nefunguje.Jak to delaji ostatni provozovatele internetu ze nabízejí garantovanou rychlost a stahovaní i přes P2P nevadí???

JaSt to zrejme myslel tak, ze kdyz v soucasne dobe stahujes a snazis se jinak pracovat s webem, tak to jde spatne... Zkus trosku omezit to stahovani, treba to pomuze... Ale to ICQ je divny... to svedci o velkym PL.

Vzhledem k tomu, ze z Mako zadny dalsi problemy hlaseny nejsou, tak ten PL je zrejme mezi tebou a AP Mako... A ze stejneho duvodu bude ten problem asi u tebe...

Co to muze byt?
- ufouknuta antena ( miri jinam nez by mela )
- voda v konektoru
- SW problemy
- atd... moznosti je vice...

No neska sem zjistil,ze mam na D-LINKU v site surway AP mako,ale i klfree stepanska a naky IL WORK.Na to ze mam YaGi je to docela divny.

rimmer

Citace: "belgarat"Vypis z logu APcka --

Mar 21 15:38:06 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 20
Mar 21 15:38:56 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 55
Mar 21 15:38:58 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 20
Mar 21 15:39:03 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 10
Mar 21 15:39:44 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate raised to 20
Mar 21 15:39:45 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate raised to 55
Mar 21 15:39:52 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 20
Mar 21 15:39:55 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 10
Mar 21 15:40:51 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 55
Mar 21 15:40:51 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 20
Mar 21 15:40:51 mako kernel: wifi2: STA 00:0c:76:ef:e2:43 TX rate lowered to 10

---

Takze to vypada ze to spis je ve WiFi casti, takove kolisani prenosove rychlosti klienta neni moc normalni

Jdou sem vkladat obrazky???Dal bych sem graf rychlosti pripojeni co mi meri software k zakladce.

Tom733

Citace: "rimmer"No neska sem zjistil,ze mam na D-LINKU v site surway AP mako,ale i klfree stepanska a naky IL WORK.Na to ze mam YaGi je to docela divny.

Prave ze to tomu spis odpovida.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

belgarat

Dokud se cisla kanalu lisi o vice nez 2, tak je to vicemene jedno...

rimmer

Citace: "Tom733"
Citace: "rimmer"No neska sem zjistil,ze mam na D-LINKU v site surway AP mako,ale i klfree stepanska a naky IL WORK.Na to ze mam YaGi je to docela divny.

Prave ze to tomu spis odpovida.

Co tomu odpovida??Ta YaGi nebo to ze mi to nefunguje??

rimmer

Citace: "belgarat"Dokud se cisla kanalu lisi o vice nez 2, tak je to vicemene jedno...

Tam myslim ze kanal prave neni napsanej.

Tom733

Citace: "rimmer"
Citace: "Tom733"
Citace: "rimmer"No neska sem zjistil,ze mam na D-LINKU v site surway AP mako,ale i klfree stepanska a naky IL WORK.Na to ze mam YaGi je to docela divny.

Prave ze to tomu spis odpovida.

Co tomu odpovida??Ta YaGi nebo to ze mi to nefunguje??

a) . mozna i b)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

flashx

Slysim tady slovo D-link muzes sem napsat co mas za typ ?
a rovnou sem muzes napsat cislo firmware byva napsan na vyrobnim stitku
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

rimmer

Citace: "flashx"Slysim tady slovo D-link muzes sem napsat co mas za typ ?
a rovnou sem muzes napsat cislo firmware byva napsan na vyrobnim stitku

Jasne,mam typ D-Link DVL 900AP+ Verze firmware je 3.07.Tenhle je pujceny,ten muj je v reklamaci.Nikdy mi nesel,vzdy byl vypalenej.Uz 2. reklamace.

flashx

Ta uz je jasny duvod tvych vypadku muže za to dlink ktery s timhle firmware
nefunguje korektne chce ho to zmenit na 3.02
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

rimmer

Citace: "flashx"Ta uz je jasny duvod tvych vypadku muže za to dlink ktery s timhle firmware
nefunguje korektne chce ho to zmenit na 3.02

Ja mam to AP puceny,nemuzu nic menit.
Ale už sem na to prisel,11 DBi YaGi nestaci,pujcil sem si 17 Dbi a lip nasmeroval a jde to v pohode.ta  puvodni byla spatne nasmerovana a chytala odraz signalu.Proto ten paket lost.

Díky Všem za rady a pripominky a jeste jednou se omlouvam panu Strestikovi.

flashx

Citace: "rimmer"
Citace: "flashx"Ta uz je jasny duvod tvych vypadku muže za to dlink ktery s timhle firmware
nefunguje korektne chce ho to zmenit na 3.02

Ja mam to AP puceny,nemuzu nic menit.
Ale už sem na to prisel,11 DBi YaGi nestaci,pujcil sem si 17 Dbi a lip nasmeroval a jde to v pohode.ta  puvodni byla spatne nasmerovana a chytala odraz signalu.Proto ten paket lost.

Díky Všem za rady a pripominky a jeste jednou se omlouvam panu Strestikovi.

I to se stava hlavne ze jsi na to prisel  :)
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Že já se těm otočenejm anténám v klfree už vůbec nedivim :-)))

rimmer

Citace: "BlackSUN"Že já se těm otočenejm anténám v klfree už vůbec nedivim :-)))

No hlavne ze mi to uz funguje a nemusim s tim nikoho otravovat  :)