Main Menu

VGA to S-video

Založil Mr.Gespant, Březen 21, 2005, 08:18:08 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

Předmět je všeříkající... Víte někdo co s tím? Vím, že existujou nějaký konvertory, ale jsou kur***ky drahý... Na e-BAY jsem našel kabel, kterej by to měl umět, ale něco mi řiká, že to asi nebude ono...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=41999&item=6752848660&rd=1

Víte někdo něco o tom? díky...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Belerby

Pij beer, at je meer *22*

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Belerby

300 ? lol, no tak to sem asi koukal na neco jinyho protoze na tom odkazu to vidim za par dolaru...
Pij beer, at je meer *22*

Mr.Gespant

boze ty jsi natvrdlej!! :lol: Precti si to jeste jednou - to je odkaz na ten kabel!!! :lol: Ne na ty konvertory za $300
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

luban

Citace: "Mr.Gespant"Předmět je všeříkající... Víte někdo co s tím? Vím, že existujou nějaký konvertory, ale jsou kur***ky drahý... Na e-BAY jsem našel kabel, kterej by to měl umět, ale něco mi řiká, že to asi nebude ono...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=41999&item=6752848660&rd=1

Víte někdo něco o tom? díky...
No pokud je ten konvertor v tom konektoru (coz je mozny) tak by to mohlo byt ono, ale ta cena tomu zase neodpovida, jinak se to da postavit treba podle : http://www.elektroworld.info/modules.php?name=News&file=article&sid=115

luban


Mr.Gespant

luban : Diky... ale takovej elektronadsenec nejsem... :-)) spis me zajimalo, jestli by ten kabel fungoval...
BTW to na czechcomputeru jsem uz videl, ale cena mi prijde v porovnani s tema 4 dolarama trosku moooc velka... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

luban

Citace: "Mr.Gespant"luban : Diky... ale takovej elektronadsenec nejsem... :-)) spis me zajimalo, jestli by ten kabel fungoval...
BTW to na czechcomputeru jsem uz videl, ale cena mi prijde v porovnani s tema 4 dolarama trosku moooc velka... :-)
Taky by mi to docela zajimalo, to se muze hodit. Pak uz staci jen nejaky prepinac (pasivni ci aktivni) a muzes to pustit bud do monitoru nebo do televize.Ty obycejny prepinace stoji par korun a ve spojeni s tim kabelem to muze leckomu pomoct.

Mr.Gespant

no ja bych to i pro zkousku koupil ( ten kabel ), ale jde o to, ze u nas jsem ho nikde nevidel ( na netu ) a na e-bay se mi kupovat nechce...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

K5

gešpunte, eště pořád ten %SUBJ% chceš? něco mě napadlo...

Mr.Gespant

no behem toho dne mi to do klina nespadlo... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Belerby

Citace: "K5"gešpunte, eště pořád ten %SUBJ% chceš? něco mě napadlo...

copak te napadlo ? ;o)
Pij beer, at je meer *22*

K5

Citace: "Belerby"
Citace: "K5"gešpunte, eště pořád ten %SUBJ% chceš? něco mě napadlo...

copak te napadlo ? ;o)

nebuď zvědavej, budeš brzo starej :wink:

no, co mě napadlo.... jenom jsem si tak vzpomněl, že jsem největší žijící česky mluvící odborník na zpracování audiovizuálních materiálů na PC (jak se říká: člověk se musí pochválit, když to za něj nikdo jiný neudělá), tudíž se u mě leccos najde... nejen vědomosti a praktické zkušenosti, ale i potřebná technika

Mr.Gespant

Citace: "K5"no, co mě napadlo.... jenom jsem si tak vzpomněl, že jsem největší žijící česky mluvící odborník na zpracování audiovizuálních materiálů na PC (jak se říká: člověk se musí pochválit, když to za něj nikdo jiný neudělá), tudíž se u mě leccos najde... nejen vědomosti a praktické zkušenosti, ale i potřebná technika

Hmmm... to zni zajimave... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!