klfree v Bělči

Založil safimaster, Březen 21, 2005, 06:47:09 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

safimaster

Zdravim, chci se zeptat jsetli by šlo napojení do Bělče, zjistil jsem, že nejbližší bod je ve Lhotě, ale my jsme od Lhoty vzdáleni zhruba 4-5km....bylo by možné zavést sem přípojný bod???zájem by tu měly zatím asi dva lidi,ale to sme se ještě neptali ostatních....díky za odpověď

Mr.Gespant

Možné to samozřejmě je, ale závisí to na aktivitě místních. Vzhledem ke vzdalenosti od Kladna je pro nas nemožné, jezdit k vám kvůli věcem jako je resetování server atd...

Obejdete si sousedy, zjistete jestli je u vas zajem, ( sdruzeni myslim financuje stavbu AP pri sedmi a více lidech - pokud vás není 7, tak hradíte prozatím sami, po pripojeni sedmeho se zarizeni odkoupi - presne detaily ale asi nekdo jiny, nejsem si jisty ), sezente si alespon jednoho cloveka, ktery se bude o zarizeni starat - nejspise osoba u ktere bude server umisten...

No a pak uz vas cekaji veci, jako kazdeho noveho clena - prima viditelnost na AP, zmereni signalu, atd...

S tim jak a co zaridit, co nakoupit atd. vam samozrejme poradime.


po zjisteni techto zakladnich info piste na pripojit@klfree.net
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

safimaster

jo a kdyz se teda ten sedmej clen pripoji, tak se AP odkoupí námi? a kolik to stojí jen tak pro informaci: zapojení AP pokud to budu hradit ze svýho...a kolik to stojí po zapojení těch sedmi členů???

Tom733

Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Deacon

Citace: "safimaster"jo a kdyz se teda ten sedmej clen pripoji, tak se AP odkoupí námi? a kolik to stojí jen tak pro informaci: zapojení AP pokud to budu hradit ze svýho...a kolik to stojí po zapojení těch sedmi členů???

zarizeni nemusite kupovat, ve Lhote je napr. reseno docasnou zapujckou ( ktera ale asi brzy skonci, protoze se tam zatim nikdo nepripojil vzhledem k nedobre pozici ) , proto je vhodne vybrat nekoho kdo ma nejvyssi strechu ; pokud si vzpominam co jezdim Belci, tak je celkem na kopci

cena toho vseho co je potreba k provozovani pristupovyho bodu je cca 10.000,-

Belerby

Citace: "Deacon"cena toho vseho co je potreba k provozovani pristupovyho bodu je cca 10.000,-
ja ti nevim, spis bych rekl ze jak kde... ale spis tak 15.000,- a mozna ze i vic ;o)
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Nj, tunel musi bejt :-)) Par tisic se uz ztrati.... :-)))

Deacon

tebe se nikdo na nic neptal pitomce !!!

safimaster

to že je Běleč více méně na kopci je pravda....spojil jsem se mailem s Panem vokounem a ten mi navrhoval, že nejlepší umístění AP by bylo na střeše bývalé zvláštní školy...včera jsem šel okolo a musim uznat, že podle mě je to asi opravdu střecha na nejvyššim možnym bodě...jinak co jsem se eště z minula ptal za kolik se odkupuje AP, tak mi říkal, že odkupy prý neprovádějí....

space

Citace: "BlackSUN"Nj, tunel musi bejt :-)) Par tisic se uz ztrati.... :-)))
S tim uz jsi agitoval ve Hrebci a kde ni tu nic :shock:

BlackSUN

Citace: "space"
Citace: "BlackSUN"Nj, tunel musi bejt :-)) Par tisic se uz ztrati.... :-)))
S tim uz jsi agitoval ve Hrebci a kde ni tu nic :shock:

Samozřejmě připojení ve Hřebči je možné už dooost dlouho (call 800900811 for info).

BlackSUN

Citace: "Deacon"tebe se nikdo na nic neptal pitomce !!!

:-)))))) Si mě rozesmál :-)) Když si tě tak představim při týhle reakci, ani to jina nejde :-))

Anonymous

Citace: "BlackSUN"
Citace: "space"
Citace: "BlackSUN"Nj, tunel musi bejt :-)) Par tisic se uz ztrati.... :-)))
S tim uz jsi agitoval ve Hrebci a kde ni tu nic :shock:

Samozřejmě připojení ve Hřebči je možné už dooost dlouho (call 800900811 for info).
telefon nefunguje nasteti uz je v provozu delsi dobu KLfree-hrebec ktere si tehda tak prosazoval (ovsem skutek utek) realizaci udelal ovsem nekdo jiny (takhle kecat to ti jde vyborne)  proto varuji ostatni at si nenabehnou na tve reci .:roll:

BlackSUN

Citace: "Anonymous"telefon nefunguje nasteti uz je v provozu delsi dobu KLfree-hrebec ktere si tehda tak prosazoval (ovsem skutek utek) realizaci udelal ovsem nekdo jiny (takhle kecat to ti jde vyborne)  proto varuji ostatni at si nenabehnou na tve reci .:roll:

:-) Ano, je to tak, nejdříve sem chtěl budovat bod ještě za kLfREE, ale na domě, kde měl původně být, to ještě nebylo možné, stavba se protahovala. Pak přišlo co přišlo a pod kLfREE už sem ho budovat nechtěl. Naštěstí aspoň objekt nepřipadl domluven pod pařáty někomu dalšímu, jako se to už párkrát povedlo. Datinel už svůj bod ve Hřebči má a to mi ke spokojenosti stačí. O nikoho dalšího se starat nebudu, nejsem charita, že :-))

safimaster

Lidi zbytečně se nehádejte....co bylo bylo...a teď je jiná doba