Main Menu

Prodám modem

Založil tom712, Květen 21, 2005, 03:10:59 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Už věřím naší síti natolik, že jsem se rozhodl prodat svoje žůžové modem. Je to Harmonics Data Systems (CONEXANT) HCF 56k PCI Modem. Samozřejmně homologované, funkční i na straších kompech a našel ho i linux. Taky podporuje různé hovadiny, nejsem si uplně jistej k čemu sou :-)
Takže jestli se bojíte že si nebudete moct poslat emajl až se vám usídlí v anténě vrabci, za 350kč je vaše.

tom712

To ne, za tohle si můžu sám :-(
Je to zákon schválnosti... Fakt, jen co sem to sem napsal tak se mi to posralo :-( Bezdůvodně, prostě jen tak, abych byl naštvanej a nevěděl co s tim. Zlobím se na svuj počíač, dal sem jeden hloupej inzerát a on se mi takhle pomstil.

Mr.Gespant

Ale musis priznat, ze to nebylo pripojenim do Klfree... Na vade byl tvuj komp :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"Ale musis priznat, ze to nebylo pripojenim do Klfree... Na vade byl tvuj komp :lol:
No hele já to řeknu takhle :-)
Minule sem přeinstaloval ovladače na grafárnu a net nešel :-)
Teď sem tam dal další paměť a net nešel. Namám tušení jak sem to zpravil... prostě sem smazal všechny ty číslíčka co sem ručně zadal a napsal sem je tam pak znova. Takže sem smazal ty čísla co předtim fungovaly a přepsal je těma samejma... a sem tady.
Takže bych neřek "Na vade byl muj komp" ale spíš něco uvnitř toho compu. To něco dobře znají všichni co nemají Linux.

Mr.Gespant

to zni jako nejakej konflikt v IRQ... mozna bych radsi preinstaloval system...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"to zni jako nejakej konflikt v IRQ... mozna bych radsi preinstaloval system...

Tak přeinstalovat systém kvuli konfliktu IRQ, to je jak jít s kanónem na vrabce...

Ale když to lama jinak neumí :-))

Mr.Gespant

Lama to jinak umi, ale nevim co vsechno umi ta lama na druhy strane a nemam cas to vysvetlovat... Muzes ty...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"Lama to jinak umi, ale nevim co vsechno umi ta lama na druhy strane a nemam cas to vysvetlovat... Muzes ty...
Neí to konflikt IRQ, to ta lama ještě umí. A jak se to v těs XPčkách dá heski nastavit, vzpomínám na 3.11ky, tam sem mnel konflikt IRQ porad, vzpominam na ne ale s láskou.:-)

Lukas

prodam taky modem!
tom712 ho nabizi za 350, tak ja budu hodnej a dam ho za 300

znacku nevim naky blaboly jako prohlaseni o shode snad jeste mam, zajemci piste na pm, modem prodam prvnimu tak rychle at vas nekdo nepredbehne! :wink:

jedjisch

hehe, dam za 275 8) Je to nejakej WELL (uz jsem to sem jednou psal)

tom712

Citace: "jedjisch"hehe, dam za 275 8) Je to nejakej WELL (uz jsem to sem jednou psal)
Prodam jho za 250

BlackSUN

Stejně ho tady ani jeden neprodáte, takže je zbytečný se snažit.. Kdo to tady čte, má zájem o rychlejší net nebo už ho má...

tom712

Lidi, já to modem fakt nechci :-)

tom712


Belerby

jaka bude provize ?  8)  :lol:
Pij beer, at je meer *22*