nastavení OvisLinku

Založil hafca, Červen 18, 2005, 11:39:37 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Medwyn


xtom

Citace: "Medwyn"posli to na technici@klfree.net :)

hehe, hafca to poslal... tak to Jedjischi nak dores  :lol:

jedjisch

Citace: "xtom"
Citace: "Medwyn"posli to na technici@klfree.net :)

hehe, hafca to poslal... tak to Jedjischi nak dores  :lol:

uzasny... je to ve twiki
https://gomen/twiki/bin/view/Navody/NastaveniOvislinku

BlackSUN

Návod sice dobrej, ale chtělo by to pořešit tu češtinu.. Mi neříkejte, že se mezi jedenácti sty členy nenajde jeden, co se umí podívat do pravidel, když už neumí ta základní nazpaměť..

hafca

Citace: "BlackSUN"Návod sice dobrej, ale chtělo by to pořešit tu češtinu.. Mi neříkejte, že se mezi jedenácti sty členy nenajde jeden, co se umí podívat do pravidel, když už neumí ta základní nazpaměť..
Netušil jsem, že je to až tak strašný. Co kdybys mi napsal co je špatně a já to opravím. To je tak, když to po sobě člověk kontroluje sám. :shock:

Docent

Citace: "BlackSUN"Návod sice dobrej, ale chtělo by to pořešit tu češtinu.. Mi neříkejte, že se mezi jedenácti sty členy nenajde jeden, co se umí podívat do pravidel, když už neumí ta základní nazpaměť..
Ta čeština zase není tak strašná (pár chybějících čárek a "Vaše" místo "vaše", pokud jsem v rychlosti zachytil), to mně daleko strašnější připadá "aktuálnost" a informační hodnota těchto stránek: http://sweb.cz/wifi-kk1/ - třeba aktuální počet členů k 27.5.2004 a jejich počet "asi" 100... :twisted: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

flashx

Citace: "Docent"
Citace: "BlackSUN"Návod sice dobrej, ale chtělo by to pořešit tu češtinu.. Mi neříkejte, že se mezi jedenácti sty členy nenajde jeden, co se umí podívat do pravidel, když už neumí ta základní nazpaměť..
Ta čeština zase není tak strašná (pár chybějících čárek a "Vaše" místo "vaše", pokud jsem v rychlosti zachytil), to mně daleko strašnější připadá "aktuálnost" a informační hodnota těchto stránek: http://sweb.cz/wifi-kk1/ - třeba aktuální počet členů k 27.5.2004 a jejich počet "asi" 100... :twisted: .

ono jich je ale porad asi 100  :lol: Co by meli na tom probuh aktualizovat  :D
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Tom733

OT:

Vetsi sranda je :
Citace
Já jsem svojí osobou stál celou dobou mezi oběma stranami, lépe řečeno jsem patřil do obou a snažil jsem se od začátku o jejich sjednocení. Proto celému snažení přeji úspěch, ať už v rámci sjednocovacího procesu, nebo v tom, co bude následovat. Sjednocení sítě budoucímu vývoji zásadně pomůže a já v něm na nekomerční neziskové bázi nevidím nic špatného.

Uhodnete autora ? :-)

napoveda:
http://sweb.cz/wifi-kk1/historie.html
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

jedjisch

jinak pokud se to nekomu nelibi, muze to upravit... proto je to ve twiki.

K5

opravil jsem falešná KlíčováSlova (stačí přidat ! aby přestala být klíčová)

hafca

Citace: "BlackSUN"Ta čeština zase není tak strašná (pár chybějících čárek a "Vaše" místo "vaše", pokud jsem v rychlosti zachytil)
No, já byl ze školy zvyklý v oslovení psát  Vaše, ale je pravda, že ve školní lavici jsem seděl naposled někdy před 40 roky. Když jsem četl kritiku, myslel jsem si, že se to změnilo. Jak se tak ale dívám do pravidel, je to stále stejné. Tak nevím. :wink:

Docent

Vašnosti, a voni myslej, že to autor psal přímo pro Vaše blahorodí, nebo tím spíš oslovoval širokou masu, tedy "vaše"  :twisted: ?
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

hafca

Citace: "Docent"Vašnosti, a voni myslej, že to autor psal přímo pro Vaše blahorodí, nebo tím spíš oslovoval širokou masu, tedy "vaše"  :twisted: ?
Děkuji Docentovi za poučení. Jen mě mrzí, že tady nebyl stejně jako další jazykoví puristé, když jsem potřeboval poradit s nastavením. Asi se líp kritizuje než radí. Pokud to ještě někoho irituje, tak ať to opraví. Pro mě je to uzavřená záležitost a už se k tomu nebudu vracet.

BlackSUN

Citace: "Docent"
Citace: "BlackSUN"Návod sice dobrej, ale chtělo by to pořešit tu češtinu.. Mi neříkejte, že se mezi jedenácti sty členy nenajde jeden, co se umí podívat do pravidel, když už neumí ta základní nazpaměť..
Ta čeština zase není tak strašná (pár chybějících čárek a "Vaše" místo "vaše", pokud jsem v rychlosti zachytil), to mně daleko strašnější připadá "aktuálnost" a informační hodnota těchto stránek: http://sweb.cz/wifi-kk1/ - třeba aktuální počet členů k 27.5.2004 a jejich počet "asi" 100... :twisted: .

No, to je třeba možný, ale nechápu, proč to sem píšeš, je to trochu mimo..

BlackSUN

Citace: "hafca"
Citace: "BlackSUN"Ta čeština zase není tak strašná (pár chybějících čárek a "Vaše" místo "vaše", pokud jsem v rychlosti zachytil)
No, já byl ze školy zvyklý v oslovení psát  Vaše, ale je pravda, že ve školní lavici jsem seděl naposled někdy před 40 roky. Když jsem četl kritiku, myslel jsem si, že se to změnilo. Jak se tak ale dívám do pravidel, je to stále stejné. Tak nevím. :wink:

Ano, v oslovení a ve vykání jedné osobě se používá velkého V, případně T u tykaní, ale ne v obyčejné vetě pro masu lidí, tam se píše malé.