TRAFFIC a WEWIMO

Založil hafca, Srpen 02, 2005, 07:28:07 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tom733

Citace: "hafca"Ježíši, SNR. Nemohl bys to alespoň malinko upřesnit? Nejsem zrovna silnej v téhle problematice. Zkus mi napsat co je to SNR a když mi vysvětlíš co znamená  to druhé číslo budu jen rád.
Snad to ty zkušenější přežijou, když mi to tu vysvětlíš.
Dík hafca

na jednoduchou otazku, jednoducha odpoved

vysvetleni uz zajistil flashx a proc je u tebe tak spatne ?

a) mas slaby signal
b) mas silne ruseni
c) kombinace a+b

Jako prvni bych doporucil si zmerit signal u sebe. navod pro zacatecniky je na nasich www strankach (ostatne tam je i termin SNR pouzit). Jen kdyby tak lide nebyli lini cist :-(
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

hafca

Číst línej určitě nejsem. Jen jsem z usilovného hledání těch užitečných informací tady na stránkách někde něco přehlédl. Nemůžu si pomoct, ale všechny ty užitečné rady a informace by měly být nějak pohromadě, nebo alespoň odkazy na ně. Tady je to nějak rozdrobené.
Měření mi dělal Jedjisch ještě před tím, než jsem se stal členem a signál byl celkem OK. Já mám asi tu smůlu, že je to z balkonu cca 35m, ale z prvního patra na střechu, kde je anténa node Pražská. Tedy pod docela velkým úhlem, je to kolem 60 stupňů. Zatím to celkem jede a tak to nechám být. Jen mi zajímalo, co ty čísla znamenají.
Navíc tohle asi už nepatří sem, ale do jiné části fóra. Nerad bych byl napomínanej, kam s tím lezu.

flashx

Ber wewimo s rezervou pokud ses tam stej ´+- jako ostatni ta je to v pohode
jinak je to samozrejme ovlivneno poctem klientu, sumem a wewimem samotnym.Da se ric ze vypovidaci hodnota je spis informacni nez neco co lze brat jako 100% mereni
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

hafca