Streamovaná videa padají.

Založil tom712, Září 10, 2005, 01:00:06 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Citace: "Don Martinez"Co odebrat ty kodeky? Všechny :twisted:
To sem samozrejme zkousel
Citace: "Don Martinez"
... Nebo reinstal prohlížeče, ale jestli to dělá i IE tak je to divný...
Reinstall počítače právě nechci dělat.

A dělá to i IE, respektive to dělají ty přehrávače. A uplně všechny co sem zkusil to celý shoděj i s prohlížečem.

BlackSUN


Jendall

zkus Operu :) ....ja teda vpoho posloucham jak audio stream i videostream ...jednou jsem mel omylem pustenou ct24 asi 2dny a nic. Pro prehravani pouzivam codec pack allin1 a mssofti media player ...ostatne nic jineho jsem nezkousel, takhle mi to chodi od te doby co mam XP na jednom compu.

Don Martinez

Citace: "Jendall"zkus Operu :)
Citace: "Tom712"Vždycky když otevírám ve firefoxu (IE, Opera,...) nějaké video na stránkách tak mi to spadne.
Myslím, že to mu asi moc nepomůže, navíc padá i samotnej Media Player - něco je tam shnilého ve státě... eh dánském.
Tak mě napadá virus scan proběhl?

tom712

Virus nemám.

Padá Opera, Firefox, IE

Resp. padají přehrávače Windousí defaultní (rovnou spadne i s jakýmkoliv prohlížečem), RealPlayer (má nějakou hlášku a ukončí se + firefox spadne (z opery to umim spustit jen v tom defaultnim)), BSplayer (má děsně moc nesrozumitelných opakujícíchse keců a musí se killnout).

Nestávalo se to dokud sem si nenainstaloval kodek FFdshow nebo jak se to menuje. Z originálním DIViX se to nestávalo.
No a po vrácení zpět/úplném odinstalení se děje pořád to samé.
(Oba kodeky z CodePack AllInOne)

Don Martinez

Podívej se sem - no nemám co dělat tak jsem trošku googlil :) - doufám, že tě aspoň potěší, že nejsi (asi) sám :) , nebo třeba možní i pomůže :) .