Main Menu

Dračí doupě

Založil tom712, Září 16, 2005, 10:25:48 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Hrajete dračí doupě?

Ne.
17 (77.3%)
Ano.
4 (18.2%)
Ano, dokonce jsem PJ
1 (4.5%)

Celkem hlasů: 21

Hlasování ukončeno: Září 16, 2005, 10:25:48 DOPOLEDNE

tom712

Už dlouho jsem Dračák nehrál. Jednou sem se zařek že to už hrát nebudu, protože mnně to akorád užíralo čas. Ale teď bych si zase schutí zahrál.
Hrajete to v Kladně někdo? Nebo chtěli byste zase začít hrát?
Ale proboha už nechci být PJ, takovýho sraní s tim.

Doufám že timhle otevřu nějakou diskuzi...

belgarat

Tak ja to nikdy moc nehral (kdysi parkrat na kolejich), ale docela bych do toho sel :) jako PJ ale nejspis ne -- male zkusenosti :)

tom712

No on se nějakej PJ vždycky najde (musí) třeba se najde tady :-) No nehlašte se všichni :-D

BTW: Mám pravidla 1.6C ...nebo kousek B, nejnovejsi sou D ale to jsou myslim jen takove tiskove upravy. Proste 1.6, ale ještě sem to podle nich nehrál.

Medwyn

mam takovej pocit,ze contour - spravce mrka - to hraval.. nebo mozna i hraje. ja uz jsem to teda taky hral.. ale vzdycky jenom tak do 3. urovne ;) takze sem lama absolutna.

tom712

Citace: "Medwyn"mam takovej pocit,ze contour - spravce mrka - to hraval.. nebo mozna i hraje. ja uz jsem to teda taky hral.. ale vzdycky jenom tak do 3. urovne ;) takze sem lama absolutna.
Na Lamství nezáleží. Zrovna dneska to du hrát (asi po 2 letech :-) ) a dalšíma kámošema. Takže jestli se nějak s nima domluvim na pracidelnym opakování, napíšu sem datum kdy a kde by se to pořádalo.

Mr.Gespant

a nechteli byste privzit lamicku, ktera to bude hrat skoro poprvy? :-))

btw. mozna ty kamose znam :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Tak prosím ještě někdo. Domluvíme se na pravidelnym sezení a budem dračit.

Mostock

hehe Dracak sem nehral uz peknej par patku .. ale pri  nedavnym stehovani sem nasel  fsecky knizky jak pro hrace tak PJ a dokonce jeste par modulu s komplentimi pribehy atd.. ale zase delat PJ ?? :|  to by uz musela bejt fakt nouze  abyste me do toho ukecali :)
´Neill : T´elc  please say something
T´elc : Indeed

Mr.Gespant

Ja bych byl pro v patek pred tim, nez jdeme na garaze... Nebo driv na garazich - prijit tam na sestou - zabrat dobrej stul ( nejlepe salonek ) a nez se tam zacnou stahovat lidi a udela se bordel, tak bych zadracil
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

No pátek by byl sice zajímavej, ale mám školu do šesti :-(

Jinak garáže (nebo cokoliv jiného) sou prima nápad.

Don Martinez

Ja bych se kdyz tak taky hlasil...

Mostock

heh v patek mams kolu do 7 do vecera takze prijizdim nejdriv na pul 9  :cry:
´Neill : T´elc  please say something
T´elc : Indeed

Karfik

was ist das Dachi doupa? :roll:  :o
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

jezisi to si ani neumite udelat v patek v rozvrhu volno... Nejste vy dva z CVUTu? :lol:

tak co vikend? treba nedele vecer?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Mostock

Citace: "Mr.Gespant"jezisi to si ani neumite udelat v patek v rozvrhu volno... Nejste vy dva z CVUTu? :lol:

tak co vikend? treba nedele vecer?


noo ja by rad voe :) ale na ty 3.LF UK sou naky divny  a nemaj pochopeni pro chlastaci patky *41*
´Neill : T´elc  please say something
T´elc : Indeed