ICQ -- Problém

Založil tom712, Září 18, 2005, 11:17:27 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

ICQ používám od doby co sem si pořídil modem. Začal sem s Win98 a ICQ 2000, potom postupne upgradoval až na dnešní ICQ2003b...

Nedávno sem přešel na Mirandu. Ta je bezva (Medwynova obvlášť), uspořádal sem si tam lidi do skupin a takový ty podobný vychytávky.
ALE, když jsem teď vlez do ICQ2Go, zjistil sem že je nějaké rozjebané. Mám tam jen asi 20 kontaktů!!!!  :shock: A vůbec je to celé nějaké špatné.
Zkusil jsem nainstalovat různé ICQ kecálky, ale vždy tosamé. Prostě teď mi jde jenom Miranda.

Jak dostat kontakty z Mirandy do ICQ???

1) Mám ještě starý komp a na něm mi miranda padá, nechci jí tam mít
2) Ve škole pouštim ICQ2go

(Dyžtak mam ICQ 190628081)

Mr.Gespant

chces fintu??

nahraj si Mirandu na flashku a poustej to z ni :-))

tak to delam ja a mam vymalovano :-) predpokladam, ze mate na CVUTu USBcka :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Medwyn

Hmm hmm... to je divny. No ale zkus se v Merande podivat do site/icq kontakty , tam zatrhnout vsechny zatrzitka a dat aktualizovat... pak si vyberes ktere skupiny a kontakty chces na server pridat... a mas to. Horsi je, ze budes mit mozna problemy s autorizaci...

skudlik

Citace: "Mr.Gespant"
nahraj si Mirandu na flashku a poustej to z ni :-))
tak to delam ja a mam vymalovano :-) predpokladam, ze mate na CVUTu USBcka :-))

No treba u nas v dejvicich na FELu je nemame :)) .. resp. mame, ale Win98 co jsou v ucebnach je jaksi nepodporuji...

Jinak jestli si to pamatuju dobre, tak nekde v nastaveni Mirandy slo vybrat, jestli kontakt bude ulozeny i na serveru (not_sure). I tak ale Icq2Go ma myslim se skupinama problemy (aspon kdyz jsem ho kdysi pouzival)..

S cim mam ale dobre zkusenosti je linuxovy konzolovy centericq :) .. chvilku trva ho spravne nastavit, ale pak funguje odkudkoli, staci mit jen k dispozici putty. ... a samozrejme konto na nejakem linuxu.

Belerby

Citace: "skudlik"S cim mam ale dobre zkusenosti je linuxovy konzolovy centericq :) .. chvilku trva ho spravne nastavit, ale pak funguje odkudkoli, staci mit jen k dispozici putty. ... a samozrejme konto na nejakem linuxu.
jo tak to ja mam tedy naopak nedobre zkusenosti s centericq... a prave pokud jde o kontakty... mam jich tak tak desetinu nez mam na icq, a to i na icq2go se mi nactou vsechny...  :?
Pij beer, at je meer *22*

tom712

TO Medwyn: No tak sem udělal jak siřekl a došlo k mírnému zlepšení... Bohužel pořád je to blbý.

TO Gespant: 1) Ve škole to de na 5% compu 2) Flešku nemam


No takže to budu dělat asi takhle, prostě si stáhnu Mirandu na muj disk ve škole. Je to jen exáč, uvidíme kde ona nabere kontakty, dyžtak si stáhnu i nastavení.

Mr.Gespant

Boze to CVUT je fakt sto let za opicema :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

skudlik

No spis bych rekl, ze se vraci zpatky do praveku .. jeste nekdy pred par lety tam fungoval krasne debian ... bejvavalo dobre.

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"Boze to CVUT je fakt sto let za opicema :-)

A kam chodis ty?

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!