Reloaded: Novinka na forum.klfree.net - viz posl. prispevek

Založil Don Martinez, Září 24, 2005, 11:51:35 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Don Martinez

Mam takovej problem - kdyz si chci nahrat obrazek avatara - tak mi ten formular z neznamyho duvodu hodi: "Obrazek musi byt .jpg, .png, nebo .gif" pritom obrazek je .jpg a zkousel jsem ho dat i do .png a stejne to nejede :( ? Cimpak to je?

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Don Martinez

Citace: "Mr.Gespant"Nemas ho moc velkej?
nee 128*128 16kB - pokud vim tak velikost je do 29kB - takze tohle by melo bejt v pohode, zkousel jsem i mensi 80*80 a 8kB a taky nejel :(

Belerby

zkousel si to nahrat z linku a ne ze souboru ?
tusim ze s tim byli nejake problemy ;o) ale uz nevim tedy na jakym foru, jestli i tady  :D
Pij beer, at je meer *22*

Don Martinez

Citace: "Belerby"zkousel si to nahrat z linku a ne ze souboru ?
tusim ze s tim byli nejake problemy ;o) ale uz nevim tedy na jakym foru, jestli i tady  :D
Zkousel - ve FF kopirovat adresu obrazku - nakopiroval jsem ji do policka a voila Dokument neobsahuje zadna data. Jeste zkusim zalozit galerii na Flickru a nahrat to z toho - snad to pujde...
/edit: tak diky moc za pomoc Flickr rulezzz :)

Docent

Citace: "Belerby"zkousel si to nahrat z linku a ne ze souboru ?
tusim ze s tim byli nejake problemy ;o) ale uz nevim tedy na jakym foru, jestli i tady  :D
Přesně tohle mně to dělalo na fóru daewooclub.com, nakonec jsem to poslal mailem adminovi a ten to zařídil.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

belakos

jj, same prob. Taky sem se s tim musel dost patlat, nez sem sem dostal svou krasnou pandu. Nakonec sem to dal na sweb. Z disku to na tomhle foru nejspis nejde :cry:

doctor

Zkousel - ve FF kopirovat adresu obrazku - nakopiroval jsem ji do policka a voila Dokument neobsahuje zadna data.

lama dotaz, ale co je FF, taky tam nemuzu dostat toho avatara.
diky

tom712

Citace: "doctor"lama dotaz, ale co je FF, taky tam nemuzu dostat toho avatara.
diky
FF je Mozilla Firefox. Ale to s tim nesouvisi, proste prohlizec :-)

Na toto forum se da dostat obrazek pouze z odkazu Tedy napriklad tento obrazek:

má adresu http://www.spirig.sk/careline/index/hlava.gif

Kdy6 na n2j kliknete pravim tlacitkem my3i a dáte "Vlastnosti" tak tam někde ta dresa je, jen ji zkopirujte.

Když sem chcete obrázek přidat tak si prostě nějaký najděte na internetu, a v nastavení dejte jeho adresu do políčka "Přihrát obrázek postavičky z URL:"


No a bude tam.
Pěkné obrázky sou třeba tady

Don Martinez

Citace: "tom712"Pěkné obrázky sou třeba tady
No comment...
Jde o to, ze ted jsem si nahraval noveho avatara na forum.pctuning.cz primo z pocitace a jde to - a to forum je taky na phpBB - takze :roll:

tom712

Citace: "Don Martinez"Jde o to, ze ted jsem si nahraval noveho avatara na forum.pctuning.cz primo z pocitace a jde to - a to forum je taky na phpBB - takze :roll:
Takže se můžeš přihlásit že tady to "opravíš" a bude to fungovat i u nás.

Don Martinez

Citace: "tom712"Takže se můžeš přihlásit že tady to "opravíš" a bude to fungovat i u nás.
To bych rad, jenze to by znamenalo, alespon elementarni znalost phpBB a tou nedisponuju... Kdyby ste mi nekdo poslal dokumentaci tak bych se na to treba podival... :wink:
Edit: neni chyb treba tu?
Citace2.5.1: Uploadable avatars

If you wish to allow users to upload avatars (this is dependant on your hosting provider allowing it), you should ensure that the directories specified for storing avatars in General -> Configuration exist and have appropriate access rights (ie. for uploadable avatars the directory needs to be world writeable, a+w, 777, depending on your setup). Gallery based avatars are stored in subfolders off the directory specified in General -> Configuration. This allows you to group together common types of avatar. Do not store gallery avatars in the root directory listed in General -> Configuration; they won't appear! (for more information on avatar settings see section 3.2.2.5 Avatar Settings)

doctor


K5

Citace: "tom712"Pěkné obrázky sou třeba tady
TY JSI ALE PTÁK :roll:

hezké gezichtéty jsou samozřejmě tady:

http://www.kreteni.cz/k5/ikony/

(primárně vytvořeny pro klasická česká diskusní fóra)

Belerby

tenhle problem sme tu uz jendou resili a nedokazali vyresit, prava adresare jsou v poradku, dokonce sme udelali "tajemny" adresar tmp s taky spravnyma prava a porad to nefunguje ;o)


nejake dalsi napady ? ;o)

aspon ze to de z url ;o)
Pij beer, at je meer *22*