Main Menu

Nehoda na Evropske

Založil Hanz02, Říjen 20, 2005, 01:04:53 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Strazhce

Nebo prestante jezdit jako prasata :-)

Belerby

Citace: "Faki"Ok, kameru uznavam. ale na ostatnim si trvam. neni mozny aby te zmerily pres tu ceduli. respektive aby te pokutovali na jejim zaklade.
Proc by nemohli ? to by me zajimalo ;o)
ta cedule ma pravdepodobne nekde nejakej datovej vystup, takze pokud oni o nekolik metru dal se na to pichnou tak proc ne, pak staci nakej dalekohled nebo tak neco a je to
Pij beer, at je meer *22*

Mr.Gespant

no antiradar je zakazanej, ale detektor radaru je povolenej, takze  8)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Faki"takze jen pro presnost, oficialni verze:

Jel v levym pruhu, rychlost ke 150km/h!!! Levym prednim kolem vzal obrubnik tramvajoveho pasu a pak uz uřadovala neuprosna fyzika. Sloup pry vzal stranou spolujezdce. Zranění neslučitelná se životem = zlomený vaz. ostatní zranění na to uz nemela prazadnej vliv.

kazdopadne to bylo asi lepsi nez ten delnik co spadnul do drticky na kameny (viz dnesni zpravy). ikdyz i ten mel stesti, ze tam padnul po hlave.
Dobre mu tak idiotovi. Jeste ze nevzal nikoho z okolojedoucich sebou.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Strazhce


Faki

Citace: "Belerby"
Citace: "Faki"Ok, kameru uznavam. ale na ostatnim si trvam. neni mozny aby te zmerily pres tu ceduli. respektive aby te pokutovali na jejim zaklade.
Proc by nemohli ? to by me zajimalo ;o)
ta cedule ma pravdepodobne nekde nejakej datovej vystup, takze pokud oni o nekolik metru dal se na to pichnou tak proc ne, pak staci nakej dalekohled nebo tak neco a je to

Možný je vsechno :lol: Ale jak uz sem psal tak pochybuju ze by na to meli nejakou certifikaci, ze to takhle muzou delat. A ze ten radar ma pravidelnou kalibraci (ktera je dost mastná), kdyz ani policejni radary ji obcas nemaji.
podle soucasnyho zakona jsou docela prisny podminky na prokazovani toho zes jel rychle.
To se ale zmeni s novym zakonem a bodovym systemem. jojo, to budozu mit poliši mnohem lehči. Dokonce uz pry mezi nima koluji ceniky za bod :evil:

Karfik

Citace: "Faki"
Citace: "Belerby"
Citace: "Faki"Ok, kameru uznavam. ale na ostatnim si trvam. neni mozny aby te zmerily pres tu ceduli. respektive aby te pokutovali na jejim zaklade.
Proc by nemohli ? to by me zajimalo ;o)
ta cedule ma pravdepodobne nekde nejakej datovej vystup, takze pokud oni o nekolik metru dal se na to pichnou tak proc ne, pak staci nakej dalekohled nebo tak neco a je to

Možný je vsechno :lol: Ale jak uz sem psal tak pochybuju ze by na to meli nejakou certifikaci, ze to takhle muzou delat. A ze ten radar ma pravidelnou kalibraci (ktera je dost mastná), kdyz ani policejni radary ji obcas nemaji.
podle soucasnyho zakona jsou docela prisny podminky na prokazovani toho zes jel rychle.
To se ale zmeni s novym zakonem a bodovym systemem. jojo, to budozu mit poliši mnohem lehči. Dokonce uz pry mezi nima koluji ceniky za bod :evil:
Certifikace na jeden radar stoji 15tis.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Faki

Což je myslim docela dost, kdyz policie nema ani  na to aby svoje auta obula na vsechny 4 zimni gumy :D

Karfik

Citace: "Faki"Což je myslim docela dost, kdyz policie nema ani  na to aby svoje auta obula na vsechny 4 zimni gumy :D
a kdyz uz prachy na gumy maj tak obujou obe predni, pravou zadni a rezervu.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Faki


DrJ3kyll

Citace: "Karfik"
Citace: "Faki"Což je myslim docela dost, kdyz policie nema ani  na to aby svoje auta obula na vsechny 4 zimni gumy :D
a kdyz uz prachy na gumy maj tak obujou obe predni, pravou zadni a rezervu.

nevim, ale co se tyce gum, tak se zatim obuli  jen do me :(   (za kilo)

Karfik

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "Karfik"
Citace: "Faki"Což je myslim docela dost, kdyz policie nema ani  na to aby svoje auta obula na vsechny 4 zimni gumy :D
a kdyz uz prachy na gumy maj tak obujou obe predni, pravou zadni a rezervu.

nevim, ale co se tyce gum, tak se zatim obuli  jen do me :(   (za kilo)
na chudyho studenta s autem ktery ma nacerno LPG, propadlou STK, EMISE, motor zere vic oleje nez plynu, natreny stetcem si holt dovolej :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

DrJ3kyll

FYI: plyn tam je legalne, stk to ma, emise splnuje a olej zadny nespaluje, neb tam neni :P

Hanz02

Citace: "DrJ3kyll"nevim, ale co se tyce gum, tak se zatim obuli  jen do me :(   (za kilo)

sem dostal kilo za blokovani provozu  :lol:

V rade aut si vybrali mne.... Policajt byl asi o 2 metry mensi nez ja  :lol:

Poroto asi jen kilo....

Za co jsi to mel ty?
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

DrJ3kyll

Coby...  nelibil se jim muj nazor na stopku... a ten seznam co nasli pri prohlidce vozidla....  radej nerozebirat.