Main Menu

Vesnice&Kladno

Založil Karfik, Říjen 31, 2005, 12:29:42 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co je pro Klfree lepší?

Spokojení členi?
20 (87%)
Množství členů?
3 (13%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Říjen 31, 2005, 12:31:59 ODPOLEDNE

Docent

Citace: "belgarat"
Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

11x ? Zajimave... kdy prosim ?
Graf na AP ukazuje tuším statistiku za 6 posledních hodin, začátek grafu v 15.30, 1. výpadek 16.00-16.30, pak do 22.30 dalších 10, ale už krátkých.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Karfik

Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

belgarat

Citace: "Docent"
Citace: "belgarat"
Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

11x ? Zajimave... kdy prosim ?
Graf na AP ukazuje tuším statistiku za 6 posledních hodin, začátek grafu v 15.30, 1. výpadek 16.00-16.30, pak do 22.30 dalších 10, ale už krátkých.

Pozor - ten graf v Hostanicu se dela na AP silver, na zaklade SNMP komunikace s routerem ve Cvrcovicich - ta bezi pres UDP protokol a je nezarucena. Kdyz se podivas na smerovani krivky download/upload pred a po zlute care "vypadku", tak zjistis ze je +- spojita, nebo ze ihned po vypadku download/upload dokonce vzrostl.

To neni mozne protoze v pripade skutecneho vypadku se prerusi spojeni, a nejmene nejakou dobu po nabehu linky je provoz znatelne nizsi nez pred prerusenim.

Vetsinu tech zlutych car ma na svedomi prehlceni spoje rebus - halda (coz je jiny problem, ale taky se musi resit).

Co se tyce mezi 16:00 a 16:30, co se mi podarilo zjistit tak nebyl spoj na Cvrcka funkcni; Spojeni na Haldu ale fungovalo normalne. cca 16:20 cvrcek restartoval.

Ostatne, pokud mate v Cvrcovici nejake zarizeni ktere bezi 24/7, muzeme jej pouzit pro monitorovani dostupnosti podsite vaseho vsesmeru -- to je asi to co vas zajima nejvic.

Docent

3.11.2005: Výpadek Cvrčovice
V důsledku velkého poklesu síly signálu AP Halda / Cvrčovice je AP Cvrčovice nedostupné a stejně tak se členové ze Cvrčovic nedostanou do sítě Klfree.net a na Internet. Proč se chování vysílačů náhle změnilo není zatím známo.
-- Belgarat

- tak buď nám to tam Karfik & spol. nepřeje nebo to nechalo místní komunistické zastupitelstvo rušit jako dřív Svobodnou Evropu  :evil: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Karfik

Citace: "Docent"3.11.2005: Výpadek Cvrčovice
V důsledku velkého poklesu síly signálu AP Halda / Cvrčovice je AP Cvrčovice nedostupné a stejně tak se členové ze Cvrčovic nedostanou do sítě Klfree.net a na Internet. Proč se chování vysílačů náhle změnilo není zatím známo.
-- Belgarat

- tak buď nám to tam Karfik & spol. nepřeje ......
Konecne te napadlo proc vam to nejde:-))
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.