Pojítka LightPointe

Založil Tuvok, Prosinec 15, 2005, 04:17:40 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tuvok

tom712
No, mam pocit že je asi každému jasné kde linky nestíhaj


vzhledem k předchozim příspjevkum bych neřek že je každýmu jasný kde linky nestíhaj

Karfik

Citace: "Tuvok"tak to se díváš na špatný zařízení ( znova )
a nebo na špatný parametry protože pojítko na 1,25 Gbit je do 2000 m
nechci ti do toho kecat, ale bejt tebou tak se zrovna o tomhle s FlashemX nedohaduju.
1) drazdis kobru bosou nohou :wink:
2) FlashX stavi optiky, takze asi moc dobre vi o cem mluvi. 8)
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Tuvok

Flight Strata
Přenosová kapacita     52, 155, 622, 1.25    
Doporučený dosah         > 2000




tak nevym asi nevědi co vyráběj

flashx

Fajn muzes se predvest mam tu 10Mbit ktery ma pri -3db/km dosah 600m
budu na tebe hodny a vyberu ti trasu 550m
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

Citace: "Tuvok"Flight Strata
Přenosová kapacita     52, 155, 622, 1.25    
Doporučený dosah         > 2000

tak nevym asi nevědi co vyráběj

Vis ono to chce pouzivat tak na polovicku co doporucujou... jinak me teda prekvapilo, ze cenovy rozdil mezi 155 a 1250 neni tak velky :
http://cableorganizer.com/wireless-communication-system/flightstrata.htm

je tam i pekna tabulka co se tyce ztratovosti pri desti a mlze... schvalne to porovnej s prvnim sloupeckem (doporucenym dosahem) a jses stezi na 600m...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Tuvok

hele koukam že to bereš jako osobní kritiku kdyš někdo navrhne optický pojítko koupit a ne necht postavýt flashx

ale já neřikam že ty stavýš blbě ja řikam že voni asi stavěj líp abyne kdyš si za takovej spoj řeknou přes 1 000 000

Tuvok

no je fak že nemam představu jak daleko je např rebeka od silvru vzdušnou čarou odhadoval sem ta 1,5 Km

Tom733

Citace: "Tuvok"no je fak že nemam představu jak daleko je např rebeka od silvru vzdušnou čarou odhadoval sem ta 1,5 Km

presneji 1350 metru.

problem je spis v tom, ze uz mame zkusennosti z testovanim ruznych FSO a zatim se vzdycky ukazalo, ze vyrobce do prospektu napise cokoliv, ale v realu to +/- spolehlive funguje tak maximalne na polovicni vzdalenosti a nekdy ani to ne.

Flashx stravil nejen na vyrobe ale i testovani komercnich pojitek vic casu, nez jak dlouho ses ty (ty vlastne ne, ale to je vedlejsi) vubec ve sdruzeni, tak vi o cem mluvi.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Tuvok

aha to potom musí bejt zábava něco takovýho kupovat když výrobce neřekne jaký to má reálný parametry

flashx

Citace: "Tuvok"aha to potom musí bejt zábava něco takovýho kupovat když výrobce neřekne jaký to má reálný parametry

Ale oni udavaji realne parametry akorat ty nevis ze realne se spoje planuji alespon pro -30db
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Tuvok

to že to nevym já mně netrápí ja stim nemam co do činění
tvejch -30db my nic neřiká tak vemu za smněrodatný to co řikal Tom733

"problem je spis v tom, ze uz mame zkusennosti z testovanim ruznych FSO a zatim se vzdycky ukazalo, ze vyrobce do prospektu napise cokoliv, ale v realu to +/- spolehlive funguje tak maximalne na polovicni vzdalenosti a nekdy ani to ne."

DrJ3kyll

Problem je spis v tom, ze mame spoustu lidi, co umej mlatit hubou a svym sosanim cez p2p totalne ucpat nekolik linek, zrusit zbytek lidi na vsesmeru a jeste si stezovat.

Karfik

Tuvok, Dzekil ma pravdu. Prestan kecat a zacni delat a uvidime jak prevedes svoje teorie do praxe.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

flashx

Tuvoku az pochopis ze internet neni jenom o p2p ale i o vzdelavani a uzitecnych informacich tak mozna zacne byt diskuse plodna a neco prinasejici zatim je o tom ze nekdo objevil ameriku ale jeste nevi ci s ni
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Karfik

Citace: "flashx"Tuvoku az pochopis ze internet neni jenom o p2p ale i o vzdelavani a uzitecnych informacich tak mozna zacne byt diskuse plodna a neco prinasejici zatim je o tom ze nekdo objevil ameriku ale jeste nevi ci s ni
:lol:  :lol:  :lol:10bodu :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.