Main Menu

Manuál pro nováčky

Založil tom712, Leden 09, 2006, 10:56:28 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

https://twiki.klfree.net/twiki/bin/view/Sandbox/ManualProNovacky

Tohle se snažim dát dohomady.

Prosím podívejte se na to. Řekněte co mi tam chybí, co tam postrádáte - sami ste taky bili nováčci tak to snad víte.

Popřípadě mi hoďte nějaké vhodné odkazy do Twikiny protože občas v tom něco najít je docela problém... a nechci sepisovat co už někdo udělal.

Předem dík
Kdo by měl chuť tak to i editujte, ale označte to barevně, ať to pak nemusim hledat

BlackSUN

Rozhodně přínosná činnost, ale s tim pravopisem by to chtělo něco dělat :-)

tom712

Citace: "BlackSUN"Rozhodně přínosná činnost, ale s tim pravopisem by to chtělo něco dělat :-)
Co to kecáš...

1) Je to pracovní verze, žádný oficiální release
2) ...nechal sem to project korekturou, takže už je tam jen to co zanechal stroj

Nebo to je narážka že neumim pravopis? Někdo neumí bruslit já neumim psát, už se to učit nehodlám!

belakos

Citace: "tom712"2) ...nechal sem to project korekturou, takže už je tam jen to co zanechal stroj
Nechci flamovat, ale jakym programem si to projel? Protoze vcera sem tam videl slovo "clenovy" (3.pad od slova "člen"). Uz sem to teda opravil.

BS: No chtel bych videt tvuj pravopis, protoze zatim jedinej clovek, kterej tady s tim prudi, si ty. Tak se predved :wink:

712: Jinak tech chyb tam zas tolik nebylo, takze ho neposlouchej. Rozhodne chvalyhodna prace, copak nemas zkouskovy? :lol:

Mr.Gespant

Ten sexshop je tam myslen vazne? :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"Ten sexshop je tam myslen vazne? :lol:
Kdyz se nesezene stozar...  :lol:

BlackSUN

Citace: "belakos"BS: No chtel bych videt tvuj pravopis, protoze zatim jedinej clovek, kterej tady s tim prudi, si ty. Tak se predved :wink:

Já si dávám na to, co píšu, pozor, jak jen to jde, protože mi na tom celkem záleží. Je to samozřejmě každého věc, někdo na to kouká, někdo ne..

Jinak ten dokument ve twiki sem ani nečet, byla to narážka na zdejší Tomovo "bili"...

Karfik

Citace: "BlackSUN"
Citace: "belakos"BS: No chtel bych videt tvuj pravopis, protoze zatim jedinej clovek, kterej tady s tim prudi, si ty. Tak se predved :wink:

Já si dávám na to, co píšu, pozor, jak jen to jde, protože mi na tom celkem záleží. Je to samozřejmě každého věc, někdo na to kouká, někdo ne..

Jinak ten dokument ve twiki sem ani nečet, byla to narážka na zdejší Tomovo "bili"...
nepomlouvej kdyz jsi nevidel. Mezi nami to udelal pekne.
Furt lepsi Tomuv pravopis nez ten levopis co tu poti Tuvok.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Don Martinez

Bude to na hlavní stránce? Nevím kolik nováčků zná všechny info zdroje - ani já ne :oops: , když to tam nedáte je to imho škoda práce :( . Jinak myslím dobrá věc...

BlackSUN

Citace: "Karfik"nepomlouvej kdyz jsi nevidel. Mezi nami to udelal pekne.
Furt lepsi Tomuv pravopis nez ten levopis co tu poti Tuvok.

Ehm, jasně sem uvedl, že to nebyla narážka na pravopis v tom návodu. Protože sem ho nečetl, nehodnotim. Potřetí to psát nebudu.

belakos

Citace: "Karfik"Furt lepsi Tomuv pravopis nez ten levopis co tu poti Tuvok.
tjn. Porad premyslim, jestli si z nas Tuvok dela srandu, nebo takhle pise normalne. Co myslite?

belakos

Citace: "Don Martinez"Bude to na hlavní stránce? Nevím kolik nováčků zná všechny info zdroje - ani já ne :oops: , když to tam nedáte je to imho škoda práce :( . Jinak myslím dobrá věc...
jj, odkaz na twiki sice na klfree.net je, ale neco tam (ve twiki) najit je otazka umu a zkusenosti. Chtelo by to mozna primej odkaz z hlavni stranky rovnou na ten manual 8)

Don Martinez

Citace: "belakos"tjn. Porad premyslim, jestli si z nas Tuvok dela srandu, nebo takhle pise normalne. Co myslite?
Vzhledem k tomu, že má chybu všude, kde to jenom jde - tak se přikláním k tomu, že si z nás dělá srandu :) .

Mr.Gespant

mam teda dat na webovky ten manual a ten navod na 5460?

tom712: Co v tom navodu dela ten sexshop? :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"mam teda dat na webovky ten manual a ten navod na 5460?

tom712: Co v tom navodu dela ten sexshop? :-)
Ohledně štemberova návodu už máš bug

A to moje tam nedávej, jelikož to neni hotový.