Main Menu

VYPADKY NA REBECE

Založil doctor, Leden 10, 2006, 08:56:03 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

scorpio

Citace: "doctor"
Citace: "jedjisch"Nemyslim si ze to novy firmware jako zazrakem spravi. Bud se lide nauci nepouzivat torrent clienty, nebo se proste bude ovislink porad zasekavat.  :?


co dodat, kdyz ma nekdo pravdu :-(

No k tomu bych jenom podotkl ze FW APPro dava spravci OVISu do ruky moznost OMEZIT nektere typy provozu ci nektere IP adresy PRIMO NA OVISu ... to by mohlo pomoct jako nouzove reseni ... jeden maly bananek na OVISu pokud to nekdo prezene ... treba na 1 tyden 32Kb/s a i ty zatvrzely se rychle naucej spolupracovat.
-- by Scorpio ---

doctor

Citace: "scorpio"... jeden maly bananek na OVISu pokud to nekdo prezene ... treba na 1 tyden 32Kb/s a i ty zatvrzely se rychle naucej spolupracovat.


si myslim taky, na tohle slysi kazdej.....  :wink:

Mr.Gespant

hmm... ale v tom pripade to laskave nekam pis, protoze uz vidim maily co budou chodit na techniky a nikdo nebudeme tusit cim to je...  8)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

scorpio

Citace: "Mr.Gespant"...  uz vidim maily co budou chodit na techniky a nikdo nebudeme tusit cim to je...  8)

Oooo to ano ... trafena gus zagaga  :shock: ... mozna taky na techniky ... neco jako IP adrese te-a-te ... jinak zurivemu torentakovy ... jsem priskripl draty na tu-a-tu rychlost ... a az zmoudri (tj. nekdy v pristim stoleti  :D ) tak ty draty zase povolim  :P
-- by Scorpio ---

doctor

hm, takze o vikendu byl stav zase hroznej, na tom obrazku funkcnosti to bylo sama zluta barva...
ale asi jsem jedinej komu to vadi...  :cry:

Mr.Gespant

njn na Rebece se to tedka dava trosku do kupy, jen se obcas zapomene dat zpravicka na webovky, ze se neco bude delat...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

doctor

ale zprava byla na webu klfree to jsem cetl, ale tohle jsou ty nase barakove vypadky spojene s ovisem....

ze se dava rebeca do kupy to je v poho a vypadky kvuli tomu bych i pochopil, ale ze tohle ostatni nikomu v baraku neva, to me je divny...  :roll:

tom712

Citace: "doctor"ale zprava byla na webu klfree to jsem cetl, ale tohle jsou ty nase barakove vypadky spojene s ovisem....

ze se dava rebeca do kupy to je v poho a vypadky kvuli tomu bych i pochopil, ale ze tohle ostatni nikomu v baraku neva, to me je divny...  :roll:
A už tam máte aspoň to APPro?

Nebo si kupte nějakou lepší hračku než je Ovislink 1120AP. Finančně se o ní podělte nejlépe prímou úměrou podle počtu spojení ;-)

jedjisch

na rebece se ted nic nedelalo... afaik

OT: to mas stesti ze tam nebydlis, by ses prohnul tome :P

doctor

Citace: "tom712"A už tam máte aspoň to APPro?

Nebo si kupte nějakou lepší hračku než je Ovislink 1120AP. Finančně se o ní podělte nejlépe prímou úměrou podle počtu spojení ;-)


nemame... resil jsem to se scorpiem, ukazal by mi s tim i co i jak, naucil..
jenze edvinovi se do toho nechce, aby prej lidi nebyli bez netu....

podle me den dva testu je lepsi nez tyhle permanentni vypadky....

jedjisch

Citace: "doctor"
Citace: "tom712"A už tam máte aspoň to APPro?

Nebo si kupte nějakou lepší hračku než je Ovislink 1120AP. Finančně se o ní podělte nejlépe prímou úměrou podle počtu spojení ;-)


nemame... resil jsem to se scorpiem, ukazal by mi s tim i co i jak, naucil..
jenze edvinovi se do toho nechce, aby prej lidi nebyli bez netu....

podle me den dva testu je lepsi nez tyhle permanentni vypadky....

jdete do toho... mate moje pozehnani (a hlavne v pripade potreby i nahradniho ovise :) )

Mr.Gespant

Citace: "jedjisch"na rebece se ted nic nedelalo... afaik

Aha... tak nic... ja ze na Kokose jste psali, ze budete predelavat kabelaz :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

jedjisch

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "jedjisch"na rebece se ted nic nedelalo... afaik

Aha... tak nic... ja ze na Kokose jste psali, ze budete predelavat kabelaz :-)

no jo, ale az pristi vikend :)

tom712

Citace: "doctor"nemame... resil jsem to se scorpiem, ukazal by mi s tim i co i jak, naucil..
jenze edvinovi se do toho nechce, aby prej lidi nebyli bez netu....
Boha jeho  :roll:
Řek bych že maximálně budou bez netu tak 5 minut než to našťavíte.

A když se vám kousne ovis tak k Jedjischovy  to máte kousek :-) A mě tu teď mimochodem leží na stole taky nějaký Ovis wl5450 a wl1302 takže kdyby nebyl, stavte se u mně :-) ale já je musim nekdy vrátit, nejsou moje :-D

scorpio

Doctore,

zacina to byt zrale na "parni valec". Pokud je u Jedjische volnej OVIS pak asi nejni co resit a jedem na to ... ozvi se mi na ICQ naplanujem co kdy jak.
-- by Scorpio ---