Main Menu

Umistovani stranek na server

Založil , Leden 19, 2006, 09:25:38 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Sve webovske stranky bych chtel umistovat pomoci

SCP (aktualne)
4 (30.8%)
FTP - zabezpecene
6 (46.2%)
FTP - nezabezpecene
3 (23.1%)
Webovym rozhranim
0 (0%)
SMB
0 (0%)
jinym protokolem
0 (0%)

Celkem hlasů: 12

Hlasování ukončeno: Leden 19, 2006, 09:25:38 ODPOLEDNE

Chtel bych na moji stranku v urcitych intervalech uploadovat fotku z webove kamery. Pro tento ucel bych potreboval pouzit nezabezpeceny FTP kvuli rychlosti komunikace.
Slo by to zprovoznit :?:

update: nejvetsi problem je ,ze vetsina programu pro webkamery pouziva NONsecured FTP :cry:

kuja

Citace: "Anonymous"Slo by to zprovoznit.

Zapomnel sem se prihlasit

Dmitrij

Citace: "fstembera"Chtel bych na moji stranku v urcitych intervalech uploadovat fotku z webove kamery. Pro tento ucel bych potreboval pouzit nezabezpeceny FTP kvuli rychlosti komunikace.
Slo by to zprovoznit :?:
Nerikej mi, ze je rychlost komprimace&dekomprimace tak mala, ze je prodleva zobrazeni tak velka, ze to nenaplnuje tve predstavy o intervalu (tj. real-time video sekvence?).

Pristup ke kamere by se snad dal resit presmerovanim pres vnitrni proxy. Umerne k tomu by vsak byla webkamerka zatezovana. (Cemuz si nejspis chtel zabranit?)

Napis predstavy o intervalu a o velikosti dat, ktere chces z webkamery prenaset pri kazdem pristupu. A taky predpokladane zatizeni kamery, rezimy pristupu k ni, atd. (Mohl by jsi napsat skript, ktery by stahnul pozadovany obrazek pouze kdyz se zmeni a pouze kdyz je o nej zajem a predejit tak zbytecnemu oboustranemu zatizeni)