Main Menu

Padá mi spojení [SOLVED]

Založil Andre, Leden 21, 2006, 07:43:53 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Andre

Při uploadování na server mi to vždy po pár minutách spadne. Hodí to něco ve smyslu, že se hostitel odpojil. Je to normální?

Andre

jo a ještě něco v návodu je napsáno, že do adresáře public_html nelze nic uložit, ale já jsem tam omylem nahrál moje stránky a v pohodě vytvořil adresář.

Dmitrij

Bug s vytvorenim adresare odstranen, nyni jiz zapisovat nemuzes. :)

Dmitrij

Vypadky spojeni jsou pravdepodobne zpusobeny tretim subjektem.
Pri prenosu >100MB jsem nezaznamenal zadne preruseni spojeni.

Andre

A můžeš mi prosím sdělit jaká je adresa na PHP server. Potřebuji to do redakčního systému. Myslím teda na databázi. Doufám že to pochopíte. :?:

BlackSUN

Tak já sem to teda nepochopil, co chceš. Jestli databázi nebo php nebo co. Php interpreter je na webhostingu samozřejmě na 99% jako modul apache. Databáze nevím jestli tam je, jinak si ji budeš muset zřídit jinde.

Anonymous

Citace: "Andre"Při uploadování na server mi to vždy po pár minutách spadne. Hodí to něco ve smyslu, že se hostitel odpojil. Je to normální?

Možná máš starou verzi WinSCP. Jeden z linuxových ssh daemonů totiž obsahuje bug, který způsobuje padání spojení při přenosu větších souborů. Nejnovější verze WinSCP umí ten bug obejít a funguje OK.

Samozřejmě nevím, co přesně na webhostingu běží, tak to může být i něčím jiným :)

Dmitrij

Vse vyreseno pres alternativni komunikaci ;)

PHP => MySQL (Andre si spletl pojmy; informace potrebne k pripojeni jsou nyni uvedeny u samotne administrace MySQL na https://webhosting.klfree.net/mysql/)

Problem se spojenimi byl udajne jen docasny, uvidime, zda se budou problemy opakovat.

Andre

No administrace je PHPADMIN a pritom je to MYSQL databaze, tak sem nevedel jak to rict, no. A clovek nikdy nevi kdo mu bude chtit radit, jestli profik nebo lama, nic proti nikomu. Jinak dik za rady.

Dmitrij

Citace: "Andre"No administrace je PHPADMIN a pritom je to MYSQL databaze, tak sem nevedel jak to rict, no. A clovek nikdy nevi kdo mu bude chtit radit, jestli profik nebo lama, nic proti nikomu. Jinak dik za rady.
OT: Administrace je phpMYadmin od MYsql :) (velmi nevhodne zvoleny nazev, ale muzes napsat na support@phpmyadmin.org, treba ho zmeni) ;)
A pockej az do toho vleze phpPGadmin pro PostGresql a dalsi... ;)