Main Menu

Obrovské přílohy k mailum

Založil jedjisch, Leden 22, 2006, 06:55:09 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jedjisch

Citace: "fstembera"
Citace: "jedjisch"z neverejne ip je povoleny jen smtp.klfree.net, mozna by o tom mohla bejt zminka nekde na webu...

me chodi z neverejny smtp.gmail.com 8)  max. 20MB (ne jako ve skole (sps) max. 1MB)

2doctor: doporucuju Cproxy.com -> port 8025

Cproxy.com rulezzz

sorry za OT, ale k cemu 20MB maily?

Citace: "jedjisch"sorry za OT, ale k cemu 20MB maily?
OT: uz pro ten pocit :wink: to je to samy ,proc ma centrum 600MB...
lepsi nez 1MB ve skole ausgerechnet kdyz treba sestava v Inventoru ma napr. 5MB,tak se to nevejde ani na disk a ani to nejde poslat mailem ;(
konec OT

jedjisch


tom712

Citace: "jedjisch"boooze ;D
Já se přidám k OT :-)

Hele počkej až budeš takovýhle věci taky řešit :-)

Máš ve škole 50MB přednášek, z venku nepřístupnejch a chceš to dostat domu. Nebo naopak, potřebuješ dostat něco do školy co si udělal doma.
A nemáš noutbuk, ani žádnej server pořád online ani flěšku... a že existuje FTP přístupu na školní disk nemáš ani páru :-)

Nebo jak dotlačíš kamarádum fotky? Kór když sou to lamy který nevědi co je FTP.

Takže takovejhle emajl se může docela hodit.
Ačkoliv já sem snad nikdy neposlal nic většího než 4MB

jedjisch

no... ftp forever... a navic ted mame klfree-webhosting ne? :)

A pokud kamaradi nemaj ftp, tak je odlamim a naucim je s ftp  8)

tom712

Citace: "jedjisch"no... ftp forever... a navic ted mame klfree-webhosting ne? :)

A pokud kamaradi nemaj ftp, tak je odlamim a naucim je s ftp  8)
Nojo, teď už ho máme, taky to využívám.

FTP je samozřejmně super vJec, ale jaksi kde ho vezmu že  8)

Kamarády jsem snad odlamil, ostatní se spokojej s odkazem ftp://jmeno:heslo@server/
S tim si poradí většina default windows.

jedjisch

Citace: "tom712"
Citace: "jedjisch"no... ftp forever... a navic ted mame klfree-webhosting ne? :)

A pokud kamaradi nemaj ftp, tak je odlamim a naucim je s ftp  8)
Nojo, teď už ho máme, taky to využívám.

FTP je samozřejmně super vJec, ale jaksi kde ho vezmu že  8)

Kamarády jsem snad odlamil, ostatní se spokojej s odkazem ftp://jmeno:heslo@server/
S tim si poradí většina default windows.

nj, krome WinXP SP2 :D

Tom733

Dovolim si pripomenout, ze podle RFC 822 je doruceni zpravy >64 kByte (vcetne hlavicek) nestandardni sluzba a postovni servery ji vubec nemuseji podporovat.

K te poznamce o SPS - ano, tam je to nastavene schvalne, aby se lidi odnaucili posilat velke soubory mailem.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Mr.Gespant

no jestli se nemylim, tak na kazde SMTP retranslaci je nastavene urcite mnozstvi dat, ktere se da preposlat... Tzn. kdyz nekdo ma reklamu, ze muzes posilat 50MB prilohu, tak to plati ale jen v ramci toho poskytovatele emailu... na ostatni maily to vetsinou bohudik nedojde :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"no jestli se nemylim, tak na kazde SMTP retranslaci je nastavene urcite mnozstvi dat, ktere se da preposlat... Tzn. kdyz nekdo ma reklamu, ze muzes posilat 50MB prilohu, tak to plati ale jen v ramci toho poskytovatele emailu... na ostatni maily to vetsinou bohudik nedojde :-)
asi tomu tak bude ,protoze tech 600mb z Centra nikam jinam poslat nelze...
MAILNATION.net nabizi 1TB emailovou schranku ,ale jde poslat max. 10MB ;))

flashx

Citace: "fstembera"
Citace: "Mr.Gespant"no jestli se nemylim, tak na kazde SMTP retranslaci je nastavene urcite mnozstvi dat, ktere se da preposlat... Tzn. kdyz nekdo ma reklamu, ze muzes posilat 50MB prilohu, tak to plati ale jen v ramci toho poskytovatele emailu... na ostatni maily to vetsinou bohudik nedojde :-)
asi tomu tak bude ,protoze tech 600mb z Centra nikam jinam poslat nelze...
MAILNATION.net nabizi 1TB emailovou schranku ,ale jde poslat max. 10MB ;))

Ono nejde ani tak o to kolik můžeš poslat ale o to kolik tam můžeš skladovat
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

JaSt

Citace: "tom712"
Citace: "jedjisch"boooze ;D
Já se přidám k OT :-)

Hele počkej až budeš takovýhle věci taky řešit :-)

Máš ve škole 50MB přednášek, z venku nepřístupnejch a chceš to dostat domu. Nebo naopak, potřebuješ dostat něco do školy co si udělal doma.
A nemáš noutbuk, ani žádnej server pořád online ani flěšku... a že existuje FTP přístupu na školní disk nemáš ani páru :-)

Nebo jak dotlačíš kamarádum fotky? Kór když sou to lamy který nevědi co je FTP.

Takže takovejhle emajl se může docela hodit.
Ačkoliv já sem snad nikdy neposlal nic většího než 4MB
http://www.uschovna.cz/

Citace: "JaSt"http://www.uschovna.cz/
to jsem taky pouzival ,ale kdyz se mi to nekolikrat seklo na 99% :evil:  ,tak na to seju :?

doctor

Citace: "JaSt"http://www.uschovna.cz/


max 10MB soubor....
takze to nic neresi...

Pluto

Citace: "doctor"
Citace: "JaSt"http://www.uschovna.cz/


max 10MB soubor....
takze to nic neresi...

No, ona ta hranice je tak trochu teoreticka. Maximalni velikost souboru, kterou se mi (zatim) podarilo protlacit byla cca 26MB. Pro nekoho nevyhoda muze byt, ze ten soubor si stahnete jenom jednou...
Jinak neco malo na tema upload serveru se pred nejakou dobou objevilo na http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=126330&CAI=2114

Pluto