A já myslel, že pro sdružení se dělá z nezištných důvodů...

Založil BlackSUN, Leden 26, 2006, 10:06:48 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

....asi to tak ale nebude... proplatit materiál, cestu... beru outsourcing veci za prachy, co ve sdruzeni lidi neumi... coz mi jako tohle neprijde..

Ronja 10Mbps 2spoje - odm. FlashX   10 000,- CZK

... ale to se ztrati...

Mr.Gespant

njn... to je z doby, kdy se ty ronjy potrebovaly udelat (asi rok zpet) a bylo potreba Flashe trosku motivovat, protoze nemel tolik casu... Prece jen se jedna o specializovanou cinnost, kterou nikdo jiny udelat nemohl... Je to jako kdyby se ten spoj koupil od nekoho, kdo ho vyradi...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

16.1.2006 je cca rok zpět? Jaký se teď píše rok? Jestli není chyba na mé straně.

Co je na hw montáži, kterou se může naučit a podle návodu udělat každý normálně zručný člověk, specializovaného?

DrJ3kyll

Kdybys radsi pestoval zampiony...    Ronji z nebe nepadaj, a kdyz se nikdo jiny nenabidl, tak jsme je meli za N-nasobek kupovat jinde?

BlackSUN

N-násobek? Odměnou chápu platbu za práci. Materiál se tak jako tak platil, takže udělat 4x tu samou práci za 10 tisíc, kterou zvládne vycvičený dělník, celkem good. Muj nadhodnocený odhad je tak 40 hodin práce, to je good 250/hodinu..

BlackSUN

Také pevně věřím, že flashx vystavil sdružení fakturu a řádně příjem zdaní :-)

belakos

No ja teda nevim, jak je BS zrucnej, ale kdyz sem koukal na navod, jak postavit ronju, zase tak jednoduchy mi to neprislo. Myslim, ze se tam da zkazit hodne veci. Treba s takovou mechanikou (drzaky, tubusy...) je myslim dost srani.

No a postavit 2 ronja spoje (= 4 x Tx,Rx,Twister...) se podle me za 40h rozhodne nestihne. Zkuste se vyjadrit nekdo znalejsi.

Hanz02

Citace: "BlackSUN"Co je na hw montáži, kterou se může naučit a podle návodu udělat každý normálně zručný člověk, specializovaného?
Kdyz na tom nic neni, proc jsi neco nepostavil ty, kdyz jsi byl ve sdruzeni...  :wink:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

BlackSUN

Citace: "Hanz02"Kdyz na tom nic neni, proc jsi neco nepostavil ty, kdyz jsi byl ve sdruzeni...

Kdyz sem byl ve sdruzeni, pomahal sem pri stavbe nekolika bodu a byla (nakonec stale je) naplanovana nejvetsi LAN na Kladne, takze v klidu ;-)

Mr.Gespant

tahat kabel umi kazdej...  :wink:
mimochodem ktera obri LANka to byla? Myslim, ze na Engerth nebo na Dedu mit asi nebude...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

flashx

BS ale já nevidím jediný důvod proč bych měl svými osobnímy prostředky financovat výrobu páteřních spojů Klfree, pokud máš jinný názor můžeš se do toho pustit .

P.S. Šlapeš na hodně tenký led když šíříš nepravdu o mé osobě a ber to jako první a poslední varování!!!
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"tahat kabel umi kazdej...  :wink:
mimochodem ktera obri LANka to byla? Myslim, ze na Engerth nebo na Dedu mit asi nebude...

Nj, tebe jsme museli pripojit, ani kabel si nenatahnul :-)
Jinak napriklad billa, vinarice u rusaka, vkd, par optickych spoju, lan stepka, vezak atd... Nerikam, ze sem byl vsude, ale vsadil bych boty, ze vic jak ty sem toho udelal :-D

Jinak cca 25 vchodu mi prijde jako dost velka lan, obri si do toho zatahl ty, ne ja :-) Nekolik vetsich by se postavit dalo, engerth to ale nebude.. Ale zustanme u faktu a ten je, ze to byl plan v dobe, kdy sem byl v klfree,  plan tu porad mam a to je zatim vse, co k tomu dodam.

Citace: "flešiks"BS ale já nevidím jediný důvod proč bych měl svými osobnímy prostředky financovat výrobu páteřních spojů Klfree, pokud máš jinný názor můžeš se do toho pustit.
P.S. Šlapeš na hodně tenký led když šíříš nepravdu o mé osobě a ber to jako první a poslední varování!!!

Nj, a jsme u toho, je jasné, že nikdo nechce dělat zadarmo.. Dávejte si ve sdružení za práci odměny a máme z toho firmičku jak vyšitou :-)
P.S.: Jakou nepravdu, prosím tebe, šířím? Klidně mě cituj, budu jedině rád, já jsem v tomhle threadu žádnou nenašel.

Karfik

Citace: "BlackSUN"Také pevně věřím, že flashx vystavil sdružení fakturu a řádně příjem zdaní :-)
hele ty cernej mozole, muzes mi vysvetlit co je tobe do toho? Co FlashX dela, je jeho vec. Co a za kolik delal pro Klfree je vec dohody mezi nim a Klfree. Tak co se staras? Jsi clen Klfree? Nejsi! Radsi se uc zapejkat pilnik do chleba pro svy kamarady.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

BlackSUN

Citace: "Karfik"
Citace: "BlackSUN"Také pevně věřím, že flashx vystavil sdružení fakturu a řádně příjem zdaní :-)
hele ty cernej mozole, muzes mi vysvetlit co je tobe do toho? Co FlashX dela, je jeho vec. Co a za kolik delal pro Klfree je vec dohody mezi nim a Klfree. Tak co se staras? Jsi clen Klfree? Nejsi! Radsi se uc zapejkat pilnik do chleba pro svy kamarady.

Podnětné, děkuji velice :-D

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"Nj, tebe jsme museli pripojit, ani kabel si nenatahnul :-)
Jestli se nemylim, tak jsem vam oba dva dny, kdy jste to s FATEm delali, pomahal - chvilku pomahal i Medwyn, takze laskave nekecej...
Citace: "BlackSUN"par optickych spoju
v klfree si delal na par optickych spojich???? Tak to me zajima... Kde prosimte? Ze by to byla soucast toho ukradeneho majetku, ktery nam stale chybi?
Citace: "BlackSUN"Nerikam, ze sem byl vsude, ale vsadil bych boty, ze vic jak ty sem toho udelal :-D
Vis a to je presne to, na cem Klfree za vasi doby umiralo... Porad si myslite, ze prace je jen lezt po strechach, tahat kabely, atd...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!