A já myslel, že pro sdružení se dělá z nezištných důvodů...

Založil BlackSUN, Leden 26, 2006, 10:06:48 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Karfik

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Karfik"
Citace: "BlackSUN"Také pevně věřím, že flashx vystavil sdružení fakturu a řádně příjem zdaní :-)
hele ty cernej mozole, muzes mi vysvetlit co je tobe do toho? Co FlashX dela, je jeho vec. Co a za kolik delal pro Klfree je vec dohody mezi nim a Klfree. Tak co se staras? Jsi clen Klfree? Nejsi! Radsi se uc zapejkat pilnik do chleba pro svy kamarady.

Podnětné, děkuji velice :-D
Neni zac, ale cekam na to vysvetleni.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

BlackSUN

Citace: "Karfik"Jsi clen Klfree? Nejsi!

Tohle by mohlo stačit :-) Jsem člen asi toliko co ty.

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"Jestli se nemylim, tak jsem vam oba dva dny, kdy jste to s FATEm delali, pomahal - chvilku pomahal i Medwyn, takze laskave nekecej...
Někdo sehnat klíče musel, otevřít do bytu, domluvit sousedy... To je tak veškerá práce - hubou.

Citace: "gespant"
v klfree si delal na par optickych spojich???? Tak to me zajima... Kde prosimte? Ze by to byla soucast toho ukradeneho majetku, ktery nam stale chybi?
A, error, to uz bylo za datinelu.. Aj tak je to uz dyl, splynulo mi to.

Citace: "gespant"Vis a to je presne to, na cem Klfree za vasi doby umiralo... Porad si myslite, ze prace je jen lezt po strechach, tahat kabely, atd...

To taky netvrdim, napriklad MilanK plati ucetni, plati asistentky, administrativy je dost a dost, o tom zadna.

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"Jestli se nemylim, tak jsem vam oba dva dny, kdy jste to s FATEm delali, pomahal - chvilku pomahal i Medwyn, takze laskave nekecej...
Někdo sehnat klíče musel, otevřít do bytu, domluvit sousedy... To je tak veškerá práce - hubou.

:roll:  :roll: kdybys aspon nelhal... taky si pamatujes jen to co chces...  :evil:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Karfik"Jsi clen Klfree? Nejsi!

Tohle by mohlo stačit :-) Jsem člen asi toliko co ty.
Id            Login      Typ         Adresa
666     karfik    Člen
pouze maly vypis z IS Klfree.net
ale jak to ze sem tam nenasel cernyho mozola?
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"Jestli se nemylim, tak jsem vam oba dva dny, kdy jste to s FATEm delali, pomahal - chvilku pomahal i Medwyn, takze laskave nekecej...
Někdo sehnat klíče musel, otevřít do bytu, domluvit sousedy... To je tak veškerá práce - hubou.

:roll:  :roll: kdybys aspon nelhal... taky si pamatujes jen to co chces...  :evil:

Připouštím, že určitý podíl práce si měl, to zase ne že ne, upírat ti nic nechci.. ;-)

belgarat

Citace: "BlackSUN"
...
To taky netvrdim, napriklad MilanK plati ucetni, plati asistentky, administrativy je dost a dost, o tom zadna.

No tak to se nedivim, ze nechal v KLF 400 kKc manko :)

A jinak otevri oci, a podivej se za humna... v HKFree take vyplaceji odmenu za postaveny a ZPROVOZNENY (ronja) spoj. Neni v tom zadny problem, sdruzeni neco chce, a kdo to udela, dostane motivacni obolus.
Jestli zvladnes  dodavky a instalace min nez za 5k/spoj tak mozna konecne budes mit kapesne  :shock:

BlackSUN

Citace: "Karfik"ale jak to ze sem tam nenasel cernyho mozola?

Špatně hledáš :-)

Ale ne, opravdu mě tam nenajdeš, ovce mě vyloučily, aniž by něco samy věděly.
Však já se netrápím, nebojte, jsem spokojen.

BlackSUN

Citace: "belgarat"A jinak otevri oci, a podivej se za humna... v HKFree take vyplaceji odmenu za postaveny a ZPROVOZNENY (ronja) spoj. Neni v tom zadny problem, sdruzeni neco chce, a kdo to udela, dostane motivacni obolus.
Jestli zvladnes  dodavky a instalace min nez za 5k/spoj tak mozna konecne budes mit kapesne  :shock:

Nejde o to platit nekomu za praci, ale o to, ze se tomu klfree branilo jak smrtka krizi a nakonec to samo dela... Kdyz to vymyslel nekdo jiny, bylo to spatny.. na co si platit za praci, prece to jde ve volnem case... a ejhle, je to tady..

belgarat

Citace: "BlackSUN"
Nejde o to platit nekomu za praci, ale o to, ze se tomu klfree branilo jak smrtka krizi a nakonec to samo dela... Kdyz to vymyslel nekdo jiny, bylo to spatny.. na co si platit za praci, prece to jde ve volnem case... a ejhle, je to tady..

Hehe, michas jabka a hrusky. Neco DOST jineho je, kdyz mi clenska schuze prizna ex post 3600 za rok, neco jineho je kdyz dostanu UKOL, ten SPLNIM a dostanu za dilo zaplaceno.
A uplne neco jineho je kdyz budu inkasovat PLAT - coz si predstavuju nekde rozhodne vic nez 20 a to KAZDY MESIC.

Pro cleny je velky rozdil mezi tim, kdyz se vyplati jednorazova odmena za dilo, a tim kdyz se bude krmit budizknicemu, co (jinemu sdruzeni) pul roku nedokaze zprovoznit redakcni system. Ostatne - pokud se jim to nelibi, mohou podat stiznost podle stanov a radu. Opakuji: CLENOVE  mohou. ZAKAZNICI (firmy od ktere zakaznici utikaji) nemohou nic, a sve investice penize (aktivacni poplatky, pausaly, ...) muzou rovnou odepsat.

Navic vubec nerozumim tomu, proc je rozdil koupit spoj od clena, a koupit spoj od Barco a.s. nebo Laserbit s.r.o. (krome toho ze ten od clena bude ASI levnejsi). Urcite tedy nebudu kupovat spoje od MilanaK, protoze naposledy kdyz jsem mel tu cest, mel na spojich ktere nakoupil za penize Sdruzeni IK packet loss asi 40% :)

P.S.: ze smlouvy o dilo plati srazkovou dan zadavatel :)

flashx

BS je s tebe cítit závist protože sám dokážeš akorát mlátit hubou ale nic  kloudného neuděláš. Jinak si myslim že když vytvoříš funkční FSO a nabídneš ho Klfree tak nikdo nebude proti odkoupení od tvé osoby ale vzhledem k tomu že ty dokážeš pouze o věcěch kecat tak to nehrozí  :lol:
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

Citace: "flashx"BS je s tebe cítit závist protože sám dokážeš akorát mlátit hubou ale nic  kloudného neuděláš. Jinak si myslim že když vytvoříš funkční FSO a nabídneš ho Klfree tak nikdo nebude proti odkoupení od tvé osoby ale vzhledem k tomu že ty dokážeš pouze o věcěch kecat tak to nehrozí  :lol:

Závidět? Tobě? Já mám práce tolik, že ji musim odmítat, takže tvořit FSO - ne, děkuji.

Můžeš mě, prosím, napsat, jak je to s tim tvym tenkym ledem? Nějak ti to vyšumělo..

Pitbull

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"BS je s tebe cítit závist protože sám dokážeš akorát mlátit hubou ale nic  kloudného neuděláš. Jinak si myslim že když vytvoříš funkční FSO a nabídneš ho Klfree tak nikdo nebude proti odkoupení od tvé osoby ale vzhledem k tomu že ty dokážeš pouze o věcěch kecat tak to nehrozí  :lol:

Závidět? Tobě? Já mám práce tolik, že ji musim odmítat, takže tvořit FSO - ne, děkuji.

Můžeš mě, prosím, napsat, jak je to s tim tvym tenkym ledem? Nějak ti to vyšumělo..

No podle toho jak se mas cas tady v prubehu celeho dne "vykecavat" moc prace nemas.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

BlackSUN

Citace: "Pitbull"No podle toho jak se mas cas tady v prubehu celeho dne "vykecavat" moc prace nemas.

Tomu se říká odpočinek :-)

Faki

To BlackSun: nejsi nahodou přibuznej Radka Hulana? Protoze to by docela sedlo.