A já myslel, že pro sdružení se dělá z nezištných důvodů...

Založil BlackSUN, Leden 26, 2006, 10:06:48 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Belerby

Citace: "DrJ3kyll"ad Edvin) Ano.. mas pravdu, on se zatim totiz zadny z pouzitych informacnich kanalu neosvedcil. Byla tu i databaze Ochotnici, ale jeji uspesnost odezvy oslovenych byla takova, ze uz skoro vysumela - toto je predevsim apel na radu - zde by mela stanovit nejaky rad a poradek a trochu debordelizovat a zprehlednit informacni toky ve sdruzeni.
Tvuj nazor, ja myslim ze databaze je stale dosti pouzitelna, je tedy fakt ze lidi bohuzel vyplnujou nekdy blbosti, ale i tak se tam da dycky par lidi sehnat... coz je super ;o)
Stacilo by jen kdyby ji lidi jako ty a dalsi pouzivali ;o)
Pij beer, at je meer *22*

belakos

Citace: "Belerby"...
Stacilo by jen kdyby ji lidi jako ty a dalsi pouzivali ;o)
Hmm  je pravda, ze kdyz mi prijde ochotnickej mail, tak je od Belerbyho.

DrJ3kyll

Citace: "Belerby"
Tvuj nazor, ja myslim ze databaze je stale dosti pouzitelna, je tedy fakt ze lidi bohuzel vyplnujou nekdy blbosti, ale i tak se tam da dycky par lidi sehnat... coz je super ;o)
Stacilo by jen kdyby ji lidi jako ty a dalsi pouzivali ;o)

Sry, ale nebudu psat desitce lidi a cekat kdo se ozve, pak se ozvou 4 najednou a ja potrebuji jen jednoho, takze ostatni musim odmitnout. Stale navrhuji zverejnit zeleny Kokos siroke verejnosti, predevsim ochotnikum. Viz nabor na AP Deda, tak si predstavuji idealni prubeh ;)

Belerby

Citace: "DrJ3kyll"Sry, ale nebudu psat desitce lidi a cekat kdo se ozve, pak se ozvou 4 najednou a ja potrebuji jen jednoho, takze ostatni musim odmitnout. Stale navrhuji zverejnit zeleny Kokos siroke verejnosti, predevsim ochotnikum. Viz nabor na AP Deda, tak si predstavuji idealni prubeh ;)
Co je na tom spatneho ?
Napises ze chces jednoho a prvni vyhrava ;o))) Dalsi proste odmitnes no... nebo vas bude vic ,to obcas nevadi ne ;o)
Kokos klidne ,ale pro aktivni lidi a spravce --- coz je jina trida nez ochotnici ,tam je vetsina prilezitostnich pomocniku ,ty vice aktivni v kokosu jsou ;o)
Pij beer, at je meer *22*

belgarat

Spatneho na tom je to, ze obcasny ochotnik - jednu vec a pak nic je (treba) mne k nicemu. "Zacvik" trva dele nez vlastni prace a nikdy se "nesplati".

Belerby

Citace: "belgarat"Spatneho na tom je to, ze obcasny ochotnik - jednu vec a pak nic je (treba) mne k nicemu. "Zacvik" trva dele nez vlastni prace a nikdy se "nesplati".
No, ted jsem mel na mysli jiny druh akci...
Spise manualni a jednorazovou pomoc - tobe konkretne to muze pomoct ze si vytipujes par lidi co umi sw ,a s tema pak muzes komunikovat a zkusit s nima resit veci... ;o)
Pij beer, at je meer *22*

Mr.Gespant

A nestacily by nabidky prace psat misto zeleny v kokose do fora? :wink:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

DrJ3kyll

Citace: "Mr.Gespant"A nestacily by nabidky prace psat misto zeleny v kokose do fora? :wink:

...

(puvodne tam bylo nekolik vet)