Main Menu

AP na Buštěhradě na Haldě

Založil Hangman, Únor 12, 2006, 07:59:25 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co si myslíte o rozebírání Haldy u Buštěhradu?

Už je načase!
1 (9.1%)
Všichni kolem pojdou
6 (54.5%)
Je mi to jedno
4 (36.4%)

Celkem hlasů: 10

Hlasování ukončeno: Únor 12, 2006, 07:59:25 ODPOLEDNE

Hangman

Tak jsem se doslechl už od více lidí, že se má začátkem března začít rozebírat halda ( prý jsou v tom miliardy za zeminu a železo)  a pár lidí má strach, že přijdou o možnost připojení ke KLFree. Bude se teda sundavat i AP  a bude kdyžtak náhrada?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

belakos

jj, taky sem to slysel. Mam kamose z Bustehradu, kteryho se chystam pripojit a nekdo mu rikal (myslim, ze dabin) neco o budovani noveho AP na Bustehrade a ze mame pockat, az se udela. Kdo o tom neco vite, piste postrehy.

BlackSUN

Nac cekat, domluvit misto, domluvit hw a jede se... Nebo ze by firemni pristup a sdruzeni ridi par privilegovanych a ovce nemuze nic sama?

;-))

belakos

Citace: "BlackSUN"Nac cekat, domluvit misto, domluvit hw a jede se... Nebo ze by firemni pristup a sdruzeni ridi par privilegovanych a ovce nemuze nic sama?

;-))
Asi si me nepochopil. V Bustehrade uz je AP (Jetson) a kamos na nej, myslim, docela v pohode vidi. Tak nevim, proc ho Dabin zatim <noflame>umlcel</noflame> s tim, ze se mu ozve, az bude novy AP.
Asi mu budu muset Dabina zkontaktovat  8)

flashx

idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

jj, haldu zrusit,ap zrusit a nesrat se s tim....

Hangman

Citace: "BlackSUN"jj, haldu zrusit,ap zrusit a nesrat se s tim....

By mi zajímalo, jak by si mluvil, kdyby se jednalo o tebe - myslim kdybys bydlel na Buštěhradě. Nikdo neví co je tam navežený - jen kdybys to nevěděl, tak to ještě nevyhaslo. Každopádně jsem zvědavej jak dopadnou lidi z okolí :?:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

flashx

Citace: "BlackSUN"jj, haldu zrusit,ap zrusit a nesrat se s tim....

však co s haldou a s AP.........
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Hangman

Mno co se tak veřejně ví, tak se halda posune akorát o kus vedle a vyberou z ní železo.

Stejně by mi zajímalo proč na ní furt ještě navážej? :?:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Se jich zajdi zeptat, kdyz te to tak zajima :-)

Hangman

No mě to nějak tížit nemusí - teda pokud nepochcípá i půlka Kladna, ale je to další nelogická věc v tomhle zasraným státě.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

flashx

idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.