Main Menu

Problem s emailem

Založil Lasse, Únor 13, 2006, 09:16:18 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Lasse

Mam problem s odesilanim mailu.Kdyz k mailu pripojim prilohu tak nejde odeslat a outlook pise:" Při komunikaci se serverem došlo k vypršení časového limitu. Předmět 'Muži roku', Účet: 'Lasse', Server: 'smtp.klfree.net', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800CCC19 "
Nekdy se to odesle bez problemu (v posledni dobe vyjmecne),ale vetsinou to odeslat nejde.Mail bez prilohy odeslu.

Hangman

Newim, ale mně to běží bez problémů - jseš si jistej, že není chyba na tvé straně?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Lasse

to si jistej jsem,treba dnes se mail odeslal bez problemu,vcera vecer proste odeslat nesel

nic ve zlem,ale odpovedi tipu to nevim,jsou na nic

Mr.Gespant

Na jakém jsi AP a jak jsi připojen? Jake mas pingy na smtp.klfree.net? Jake mas pingy na bránu?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Pitbull

Citace: "Mr.Gespant"Na jakém jsi AP a jak jsi připojen? Jake mas pingy na smtp.klfree.net? Jake mas pingy na bránu?

Jetse bych dodal - mas primou viditelnost na antenu vysilace? Jakou mas antenu a AP ?
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

BlackSUN

Nemělo by stačit se zeptat na členské číslo a zbytek dohledat v systému? To by byla věc...

Jinak já bych se s kolegou nezabýval, pokud si neumí korektně vyplnit údaje v profilu pro fórum, zbytečně se pak takhle člověk vyptává..

http://10.102.0.252

http://10.102.0.252/wewimo.html

http://10.102.0.252/help.html
---
Citace: "BlackSUN"Nemělo by stačit se zeptat na členské číslo a zbytek dohledat v systému? To by byla věc...
v IS bohuzel neni jakym zarizenim je dany clen pripojen (opravte me pokud se mylim :oops:

belakos

Citace: "BlackSUN"...
Jinak já bych se s kolegou nezabýval, pokud si neumí korektně vyplnit údaje v profilu pro fórum, zbytečně se pak takhle člověk vyptává..
tjn :?

Lasse

nevim co vse po me tady chcete,jsem pripojen v panelaku,takze jaka je tu antena netusim,
adresa:Parizska 2151 ,
net cislo 1993
ted to treba chodi vse ok

Tom733

Citace: "Lasse"nevim co vse po me tady chcete,jsem pripojen v panelaku,takze jaka je tu antena netusim,
¨

to bys docela tusit mel ... treba bys pak ten "problem" umel vyresit, nebo alepson diagnostikovat, sam
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Mr.Gespant

Citace: "Lasse"nevim co vse po me tady chcete,jsem pripojen v panelaku,takze jaka je tu antena netusim,
adresa:Parizska 2151 ,
net cislo 1993
ted to treba chodi vse ok

pokud nedokazes odpovedet na dotazy, ktere tady byly polozeny, tak bohuzel my ti nemuzeme poradit  :?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Docent

No, Gespante, taxi nám ukázal, jací jsme volové, tak nám ukaž, jakej jsi inteligent...
Já mám totiž problém stejnej, tohle je log z The Bat!:

15.2.2006, 21:17:15: FETCH - Navazuje se spojení s POP serverem
15.2.2006, 21:17:15: FETCH - Spojení s POP serverem úspěšně navázáno
15.2.2006, 21:17:15: FETCH - Přihlášení úspěšně provedeno (bez použití šifrování)
15.2.2006, 21:17:24: FETCH - Počet zpráv ve schránce: 2, ke stažení: 2
!15.2.2006, 21:17:24: FETCH - Spojení se serverem se rozpadlo (poslední odeslané příkazy byly: "NOOP", "RETR 1")

A včil mudruj  :evil: .

P.S.: Ještě minulej tejden to šlo bez problémů, čestný pionýrský!
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Mr.Gespant

ale tady nebyl ucel z kohokoliv delat vola... :roll: Je jasny, ze je nekde problem a zrejme nebude v email klientovi (potvrzuje to z casti to co jsi poslal).
Proto jsem se ja a dalsi ptali na otazky, ktere mohou urcit kde problem je... A bez odpovedi na takovehle otazky proste nikdo nemuze rict, kde je problem... moznosti je totiz rada...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Ray

musím se přidat - mám stejný problém, když chci poslat e-mail s přílohou větší jak 50kB tak ho večer na 87% nepošlu :(
- přikládam to přetížení AP Prazska a maily posílam ráno nebo prostě jindy :D

Hangman

a co to zkusit přes www ?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!