Main Menu

KRITIKA VYSÍLÁNÍ

Založil cosmos, Únor 24, 2006, 10:57:41 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

cosmos

Náš spolupracovník z Prostějova: Jarda BD14, odchází z rádia kvůli hrubým urážkám na icq ze strany některých čelnů sdružení KLFREEnet, kteří mj. tvrdí, že rádio zbytečně, cituji: "zasírá" konektivitu sítě apod. Pokud někomu cokoliv na našem, v současné době dosti neúplném vysílání vadí, nechť se vyjádří zde veřejně, bez urážek nebo hrubostí a konkrétně, abychom mohli reagovat... Bude-li přáním většiny členů, aby rádio skončilo, nebudeme síť našim streamem zatěžovat.
25

tom712

Tak to se mi snad ani nechce věřit  :roll:

To by ste měli nechat radu klfree ať tyhle členy poučí o slušnosti:!:

Na vašem visílání mi vadí že poslední dobou hrajete nějak horší věci :-)

BlackSUN

nj, na visilani to vadit muze, co teprve pak kdyz to pude do vysilani...

Belerby

Citace: "cosmos"Náš spolupracovník z Prostějova: Jarda BD14, odchází z rádia kvůli hrubým urážkám na icq ze strany některých čelnů sdružení KLFREEnet, kteří mj. tvrdí, že rádio zbytečně, cituji: "zasírá" konektivitu sítě apod. Pokud někomu cokoliv na našem, v současné době dosti neúplném vysílání vadí, nechť se vyjádří zde veřejně, bez urážek nebo hrubostí a konkrétně, abychom mohli reagovat... Bude-li přáním většiny členů, aby rádio skončilo, nebudeme síť našim streamem zatěžovat.
:D To fakt nekdo rekl jo ,ty jo... Tak to by me zajimalo cim "zasira" tu konektivitu on ;o)))
Skoda ze se necha vytocit ,na takovyhle bych se vykaslal ;o)
Pij beer, at je meer *22*

cosmos

Citace: "Belerby"
Citace: "cosmos"Náš spolupracovník z Prostějova: Jarda BD14, odchází z rádia kvůli hrubým urážkám na icq ze strany některých čelnů sdružení KLFREEnet, kteří mj. tvrdí, že rádio zbytečně, cituji: "zasírá" konektivitu sítě apod. Pokud někomu cokoliv na našem, v současné době dosti neúplném vysílání vadí, nechť se vyjádří zde veřejně, bez urážek nebo hrubostí a konkrétně, abychom mohli reagovat... Bude-li přáním většiny členů, aby rádio skončilo, nebudeme síť našim streamem zatěžovat.
:D To fakt nekdo rekl jo ,ty jo... Tak to by me zajimalo cim "zasira" tu konektivitu on ;o)))
Skoda ze se necha vytocit ,na takovyhle bych se vykaslal ;o)

Jasně že Jardův přístup k celý záležitosti nesdílím a možná je to v tuhle chvíli vedlejší... Jen jsem chtěl dát prostor těm, kterým cokoliv vadí především tady, i když chápu, že "neveřejné" urážky po icq jsou pro mnohé jednodušší...
25

scorpio

Je to skoda, ze se Jarda nechal vystrnadit.

Na druhou stranu jsem radio posledni dobou moc neposlouchal - ne ze bych nechtel, ale vetsinou kdyz jsem mohl a chtel tak nevysilalo  :cry:

Pokusil jste se nekdo z Jardy dostat seznam tech sprostaku, aby se na ne dalo trochu posvitit ? Nevyprokovany sprostarny me nejak iritujou a docela by me pobavilo kdyby se to tem nejsprostejsim trochu vratilo.
-- by Scorpio ---

skudlik

To by me teda fakt zajimalo co to bylo za hovado.

Hangman

JJ - je to fakt škoda. Proč si to ty lidi nenechají pro sebe - co si myslí??
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

cosmos

Jarda BD14 momentálně nevysílá, takže další zprávy typu: "Tak co, rozhlasáku?! Už jsi dostal rozum?!" si odpusť... Díky.  :roll:
25

BlackSUN

Už jen komu je to adresované a budeme v obraze..

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Citace: "Hangman"máš to v předmětu  :lol:

aj sy, maj mystejk ;-)

cosmos

Pro správce AP UPLET: Maxe: Pokud si myslíš, že rádio omezuje místní členy, tak by mě zajímalo jak a čím?! Zatím stále nevysíláme non-stop a rychlost našeho stremu je tak nízká, že se nerovná ani stahování dat při rychlosti 16 kb/s... Jestli je to čistě nějaký tvůj záměr, házet nám klacky pod nohy, tak tě nechápu, ale musíme s tím bohužel počítat... :(
25

Hangman

Citace: "cosmos"záměr, házet nám klacky pod nohy, tak tě nechápu, ale musíme s tím bohužel počítat... :(

Wždycky se najde někdo komu něco wadí - jen nechápu, co si tím dokazujou.  
Sice mám málo času, ale rád helfnu s nějakejma wěcma ohledně rádia :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

zemocz

Gratuluju ke vcerejsimu vysilani (Vlny bezstarostnosti nebo jak to bylo ) bylo to fakt skvely. jen tak dal  ;D
Don´t worry be PUNK !!