Main Menu

OFFTOPIC NEJVĚČÍ

Založil anopheles, Březen 03, 2006, 11:09:33 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

anopheles

zamysleli jste se někdy nad tím jak vyhazovači vybírají lidi co si pustí na diskotéku??Já sem to zjistila minulí pátek ve stodole.Pouští tam mladé holky s pěknou prdelkou bez ohledu na to že pro 3lidi trochu jiného vzezření jsem rezervovaný stůl.Prostě je tam nepustili a já jsem tím pohoršena a kdyby vás zajímalo kde to bylo tak ve Stodole tak si na to dejte pozor až tam půjdete!!
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Mno tak to tě lituju. Je to sice blbý, ale jsou tam páni :?  Mno až jim tam někdo pošle policii, tak si daj bacha - je fakt, že je tam těch nezletilech a mladších 15 docela hodně. Já tenhle problém na diskotéce asi nikdy mít nebudu, ale kdyby mi vyhodily z Clubu, tak by mi naštwaly. :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

jak to že nebudeš mít tenhle problém??
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Já totiž na diskotéky nechodim - byl jsem asi jen 2x, ale wadí mi ten styl muziky. Wim, že we stodole hrajou všechno, ale já radši Punk, Rock a Metal :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

hm tak to jo no to máš v tom případě jasno jenže já si ráda zajdu zatencova a tak mě to trošku štve když za mnou přijdou kamarádi oni je jen tak vyhodí co si o sobě myslí vždyť jsou to jen vyzobaný nuly
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Ale zase si představ, kdyby tam pouštěli uplně každýho, nebo kdyby tam nebyly, jak by to vypadalo? Je fakt, že můžou až moc!
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

jásná že tam nemůžou pustit každýho ale možná by bylo lepší pustit tam 3 dospělé lidi a ne 3 14leté holčičky
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

to jo - souhlasím. Můžu jen vědět kolik jim tak bylo?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

těm lidem co za mnou přišli??asi tak 21 a těm dvěm bylo přes 40
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

tak to bylo od těch vyhazovačů sprostý - dělaj si špatnou reklamu. Určitě už tam víckrát nepůjdete,co?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

hm to se lehko řekne jenže tady se v podstatě jinam jít nedá.Hele vyznáš se v počítačích??
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Mno trochu jo - víc než začátečník, míň než expert :lol: co potřebuješ?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

no to už je teď jedno pokoušela sem se tu něco najít ale nějak to zmizelo takže už s tim poradit nepotřebuju
sem beruška převlečená za komára!

tom712

Pojďte dvacátýhočtvrtýho na Zámky vy volové.

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!