Licence na antivir aneb Týdny v Klfree (16,17)

Založil Fenix, Duben 24, 2006, 02:21:33 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pokračovat v jednání s firmou ESET o udělění nekomerční multilicence na antivirový program NOD 32 pro KLFREE a jeho členy ?

ANO
43 (76.8%)
NE
10 (17.9%)
NEVÍM
3 (5.4%)

Celkem hlasů: 51

Hlasování ukončeno: Duben 24, 2006, 02:21:33 ODPOLEDNE

Fenix

Po přečtení tohoto članku jsem tak nějak zauvažoval, že by to nebyl špatný nápad. Co vy na to ?
nejde to ? zkus to jinak...

Kingskid

NOD patří mezi nejlepší antiviry a přitom nijak zvlášť nezatěžuje PC. Jsem rozhodně pro, jen bych požádal o upřesnění, co konkrétně znamená "nekomerční" verze. Momentálně používám komerční verzi a zajímalo by mě, zda ztratím nějaké funkce, až mi vyprší předplatné a přejdu na zde diskutovanou verzi.

Mr.Gespant

nekomerční = plná verze, která ale nesmí být nainstalována na počítači, který je využíván ke komerčním účelům...

prostě je to pro členy, aby si zabezpečili svoje počítače doma a ne, aby si to člen dával na počítače ve své firmě...

počet kopií pro jednotlivého člena by neměl být omezen...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

lukyhurdy

Ahoj vsichni. Je to urcite dobry napad. Ja jsem pro.
sem tady prvni den :-D

Hangman

Citace: "Mr.Gespant"nekomerční = plná verze, která ale nesmí být nainstalována na počítači, který je využíván ke komerčním účelům...

prostě je to pro členy, aby si zabezpečili svoje počítače doma a ne, aby si to člen dával na počítače ve své firmě...

počet kopií pro jednotlivého člena by neměl být omezen...
a jak je to se clenem = firma ?

flashx

idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

Citace: "josh.viklef"a jak je to se clenem = firma ?

nevim - zjistim... to bude asi orisek :-) Uvidime, co na to ESET :-)

Citace: "flashx"A kolik ten napad stoji ?

No nejlip to asi bude vedet JaSt (aspon odhad) - presna cena samozrejme zatim neni znama. A ani si nejsem jist, zda bych ji mohl tady rict - zalezi na ESETu, jestli cenu budeme moci zverejnit (stejne jako u smluv s SPPT, Alcoma, atd.).
Myslim ale, ze muzeme uvazovat o cene v radu desitek tisic korun - pokud budeme vychazet z ceniku na strance http://www.eset.cz/cz/ceniky/pe
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Don Martinez

Jsem pro - dobrej nápad. Ten kdo to vymyslel si zaslouží pochvalu :) .

lordwasill

ja ho chci :) moc moc je to výbornej program nemam snim sebemenší problem

Hangman

Mě je to teda celkem jedno - alespoň něco legálního :lol:  NOD32 mam a běhá dobře už dlouho  :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

flashx

Ona tu nezaznela jedna dulezita informace, cena bude prizniva pouze za predpokladu dostatecneho mnozstvi rocnich licenci.
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Don Martinez

Citace: "flashx"Ona tu nezaznela jedna dulezita informace, cena bude prizniva pouze za predpokladu dostatecneho mnozstvi rocnich licenci.
Ta licence bude pro všechny nebo jenom pro ty co si o to řeknou?

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

flashx

Citace: "Don Martinez"
Citace: "flashx"Ona tu nezaznela jedna dulezita informace, cena bude prizniva pouze za predpokladu dostatecneho mnozstvi rocnich licenci.
Ta licence bude pro všechny nebo jenom pro ty co si o to řeknou?

Optimalne pro vsechny, jde o to vubec zjistit jestli o tohle v globalu zajem...
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Jendall

jako uzivateli linuxu mi to prijde jako zbytecnost :)  ... ale kdyz vetsina clenu ma asi porad  win desktop, tak se podridim vetsine :roll: