Main Menu

Auto z USA

Založil tom712, Květen 27, 2006, 12:34:07 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Moje sestra se bude příští rok vracet z USA a přiveze si sebou auto které si tam koupila.
Poveze ho lodí v kontejneru. A takový lodní kontejner je docela veliká věc, rozhodně se tam auta vejdou asi 3.

Takže pokud má někdo zájem o přivezení auta z ameriky, tak se ozvěte.

Pokud chcete nějakou azijskou značku, tak americý a evropský modely sou většinou stejný. Není žádný problém to provozovat tady.
A samozřejmně v USA je to levnější ;-)

Ste určitě moc šikovný a dokážete se podívat na stránky automobilek v čechách a v usa a porovnat ceny.
Pak se akorát zjistí jestli americkej model splňuje evropský požadavky (většinou ano).

Samozřejmně problém neni ani motorka.

DrJ3kyll

Ford Mustang Shelby GT500 rv68, barvy pokud mozno tmave rude ;)

Mr.Gespant

to nechtej... to je sracka stara... Ten tvuj Ivan je mladsi :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Pokud opravdu něco chcete, tak mi to napište na mail.
tom712@atlas.cz

DrJ3kyll

Citace: "Mr.Gespant"to nechtej... to je sracka stara... Ten tvuj Ivan je mladsi :-)
ty laskave soupej nohama okolo trafiky.

tom712

Tak co, opravdu nikdo nemá zájem?

Co taková Honda CBR1000RR ('06) v USA  za $11,299 a v ČR za 369,000 kč
Když si to spočítáte, je to skoro o 100 tisíc levnější.

Nebo něco trochu dostupnějšího Yamaha 650 Dragstar v USA asi za $6,000 a v ČR za 200,000 Kč
Zase, levnější asi o 60 tisíc.

Elkim

Ja bych mel dotaz :) Kdyz je to tak vyhodny,proc tu nema kazdej druhej auto z USA?Dneska plno lidi cestuje do USA a tak by si urcite nechali privest auto.Jde mi o to ze za rok mi bude 18,ale zajimala by me takova nova Honda Civic,ten new model,(i kdyz nani nejsou love) :D
Jak je to s danema?urcite sou naky poplatky,nevyjde pak to auto stejne,nebo draz? :)

tom712

Citace: "Elkim"Ja bych mel dotaz :) Kdyz je to tak vyhodny,proc tu nema kazdej druhej auto z USA?
To nevim.
Citace: "Elkim"Jde mi o to ze za rok mi bude 18,ale zajimala by me takova nova Honda Civic,ten new model,(i kdyz nani nejsou love) :D
Jak je to s danema?urcite sou naky poplatky,nevyjde pak to auto stejne,nebo draz? :)
Vyjde to levnejc.

Pokud chces auto, bud konkretni. A když na to nemáš peníze tak nevim proč vůbec píšeš...

A muzes klidne mailovat moji sestre tertic@yahoo.cz ona si to svoje auto poveze takze vi jak je to s poplatkama.
Upozornuju ze dovazet se nesmi nic starsiho 2 let. A ze se vrací v září.

Elkim

Citace: "tom712"
Citace: "Elkim"Ja bych mel dotaz :) Kdyz je to tak vyhodny,proc tu nema kazdej druhej auto z USA?
To nevim.
Citace: "Elkim"Jde mi o to ze za rok mi bude 18,ale zajimala by me takova nova Honda Civic,ten new model,(i kdyz nani nejsou love) :D
Jak je to s danema?urcite sou naky poplatky,nevyjde pak to auto stejne,nebo draz? :)
Vyjde to levnejc.

Pokud chces auto, bud konkretni. A když na to nemáš peníze tak nevim proč vůbec píšeš...

A muzes klidne mailovat moji sestre tertic@yahoo.cz ona si to svoje auto poveze takze vi jak je to s poplatkama.
Upozornuju ze dovazet se nesmi nic starsiho 2 let. A ze se vrací v září.
zajimalo me to kuli tem poplatkum,do budoucna,protoze mi hodne lidi rikalo ze to vyjde draz. :)

F

No Elkime v usa je to takhle mas neakou cenu produktu treba 100$ a k ni si musis pripocist dan 10% takze konecna cena je 110$ bez postovnyho to me stalo u sluchatek cca 25$ ale u vetsich veci nvm 

kvikvik

auto nevim, ale u obvyklych veci platis u nas dph a clo. takze treba hadry nebo boty vynasob tusim 1.34, u auta to bude podle me dost podobny. postovny zalezi na tom velikosti - rozhodujici je objem baliku a na lodi ci letadlu. takova vetsi krabice treba o velikosti bezneho kufru vyjde letadlem na $55.