Je 200 liché číslo? A proč se o tom vůbec bavíme?

Založil BlackSUN, Červen 04, 2006, 05:10:25 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN


doctor

Citace: "BlackSUN"Nevěděl jsem, že 200 je liché číslo ;-)
:shock:

BlackSUN

Citace: "doctor"
Citace: "BlackSUN"Nevěděl jsem, že 200 je liché číslo ;-)
:shock:

Byla reakce na gespunta, který by rád měnil 200 na nějaké jiné liché číslo.

doctor

no tak prave proto nechapu ze 200 je liche cislo...:-)

jj, zena rikala, jeste par let musime vydrzet, nez poumira par volicu KSCM  :lol:

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"
Citace: "doctor"
Citace: "BlackSUN"Nevěděl jsem, že 200 je liché číslo ;-)
:shock:

Byla reakce na gespunta, který by rád měnil 200 na nějaké jiné liché číslo.

prostuduj si v CJ co je to mnohonasobny privlastek a kdy se v nem nepouziva carka... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "doctor"
Citace: "BlackSUN"Nevěděl jsem, že 200 je liché číslo ;-)
:shock:

Byla reakce na gespunta, který by rád měnil 200 na nějaké jiné liché číslo.

prostuduj si v CJ co je to mnohonasobny privlastek a kdy se v nem nepouziva carka... :-)

Samozřejmě toto jsem prostudoval a věta, jak jsi ji napsal, nejenom podle mého výkladu předpokládá, že 200 je liché číslo.

Leč kdyby byla po slovu jiné čárka, o oněch 200 by se to nijak "nevyjadřovalo", naopak by to specifikovalo právě to, že nově zvolené číslo má být liché :-)

Jen slovíčkaření, ale to já rád ;-)

tom712

OT
Citace: "BlackSUN"Samozřejmě toto jsem prostudoval a věta, jak jsi ji napsal, nejenom podle mého výkladu předpokládá, že 200 je liché číslo.

Leč kdyby byla po slovu jiné čárka, o oněch 200 by se to nijak "nevyjadřovalo", naopak by to specifikovalo právě to, že nově zvolené číslo má být liché :-)

Jen slovíčkaření, ale to já rád ;-)
Co to prosimtě plácáš za píčoviny?
Citacenebyl by jednodusi ustavni zakon, kterej zmeni pocet poslancu z 200 na nejake jine liche cislo?
samzořejmně toto jsem prostudoval a to co gespant napsal by si, nejenom podle mého názoru, mohl takhle vylozit jen naprostej idiot.

doctor

si myslim, ze clovek i jen se zakladnim vzdelanim vi, ze 200 liche neni...

a pak je tu druha ve, kdo chce prudit, chytne se i te nejmensi <>viny...  :roll:

Tom733

Citace: "tom712"
samzořejmně toto jsem prostudoval a to co gespant napsal by si, nejenom podle mého názoru, mohl takhle vylozit jen naprostej idiot.

Vyjimecne se musi BS zastat, protoze ma naprostou pravdu. Takhle napsana veta neumoznuje zadnou jinou interpretaci.
Cely problem s naslednou diskusi vzniknul kvuli zlozvyku nekterych lidi nad psanym textem dlouze uvazovat a pokouset se ho vykladat, coz je samozrejme spatne (a ja se s tim obcas setkavam pri bojich s neukaznenymi cleny, kteri se pokouseji vykladat Stanovy a Provozni rad) :(
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

tom712


Hangman

Já si myslím, že každý normální člověk to pochopil. Je to pouze špatně formulované a proto se nad tím nějaký rejpal musel pozastavit.  :lol:
Já bych to zamknul :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Tom733

Citace: "tom712"Blbost

popiranim faktu je nezmenis

ostatne mam pocit, ze podobna veta byla loni v prijimacich testech na PrF UK Praha v casti o logickem usudku
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Jendall

každý to pochopil, i BS ....a ještě se tu zabývat češtinou, no fuj :) ....zamknout   :D

Mr.Gespant

to jsem netusil, ze vas to tak pobavi... evidentne fakt mate ho**o na praci :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!