Americké protiraketové základny -kde to zije tam je OFFTOPIC

Založil Hangman, Červenec 19, 2006, 10:23:05 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Chcete zde tyto základny?

Ano, je to dobrý krok
11 (42.3%)
Ne, v žádném případě
10 (38.5%)
Je mi to fuk
5 (19.2%)

Celkem hlasů: 25

Hlasování ukončeno: Červenec 19, 2006, 10:23:05 ODPOLEDNE

Don Martinez

Citace: "Hangman"Já jsem razantně proti američanům a proti té jejich základně - nic dobrého nepřinesou :!:
A důvody, pofidérní hrozba nějakýho útoku? Nebo je to přímo hovadskej důvod Amerika suxxx - ani nevim proč, ale nemám je rád? V Německu mají základen několik - mepamatuju si, že by proti nim Němci nějak kdykoliv vehementně protestovali...

wascheck

Citace: "Pitbull"[
Spar bude u divadla :-)

taky trochu OT, ale preci jen musim ... mam pocit, ze spar koupilo Tesco a vsechny spar retezce predelava na Tesco

Hangman

Citace: "wascheck"
Citace: "Pitbull"[
Spar bude u divadla :-)

taky trochu OT, ale preci jen musim ... mam pocit, ze spar koupilo Tesco a vsechny spar retezce predelava na Tesco
nemyslis nahodou kerfura?  :idea:

wascheck

Citace: "josh.viklef"[
nemyslis nahodou kerfura?  :idea:

bingo ... tesne vedle  :oops:  :lol:  Jasne Carrefour .. ja vedel, ze neco velkyho koupili  8)

Tuvok

lidi se staraj hlavně oto co se děje v jejich blískosti ( novej opchodák ) nějakou základnu postavěj vlese daleko od mněsts a po mněsíci poni nikdo nevzdechne. snad je pošahanci z grinpis.

Hangman

Tak tohle je už OFFTOPIC jak sviň. Bavíme se o obchoďákách na Kladně :roll:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

kaiten

Citace: "Hanz02"
Citace: "jedjisch"
Citace: "Hanz02"|Jeste ze na Sitny je zelenej jen udolek a tam se asi nic stavet neda... (nastesti)

To je ale hezkej OT  :lol:  :lol:  :lol:

Vzdyt se tam stavi... jezirko ;D

ale myslim jako prodejni barak  :D

jezirko jo  :(  to bude super na komary... ale asi lepsi nez ty baziny :lol:

ale dlouho jsem tam neslysel kvakat zaby

Je vidět že jste neviděli původní plány na přestavbu sítenského údolí na něco podobného jako je park trilobit pod starým gymplem-naštěstí ty železobetonový monstra neprošly=vééélká váha na nestabilní a podmáčené svahy  :)

kaiten

A jinak co se týče základen, pár desítek lidí přijde o bydlení, ale zase jiní získají práci. Američani se budou pak o nás víc zajímat, aby nepřišli o základny nebo jim to tu nezatrhli naši politici  :lol: . Spíš by mě zajímalo, pokud by Írán vystřelil nějakou raketu tak kde se to asi tak srazí, aby nám na palice nepadal nějakej bordel - nerad bych aby mi narostla třeba čtvrtá ruka stačej mi 3 normální ruce  :lol:

Hanz02

Citace: "kaiten"nerad bych aby mi narostla třeba čtvrtá ruka stačej mi 3 normální ruce  :lol:

jj, 3 je vice nez dost....  :lol:  :lol:  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Goodmen

Citace: "Hanz02"
Citace: "kaiten"nerad bych aby mi narostla třeba čtvrtá ruka stačej mi 3 normální ruce  :lol:

jj, 3 je vice nez dost....  :lol:  :lol:  :lol:


Vy mate taky 3 ruce ?  A ja myslel ze je mam jen ja  :mrgreen:  by mne zajimalo kdo dalsi ?  :lol:

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

kaiten


Tuvok

sakra a já se tak těšil na 4 ruku vypadal bych jako Goro z Mortal  Kombatu