Main Menu

floorbal

Založil mazanek, Srpen 27, 2006, 08:59:29 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

mazanek

Ahoj, už je to skoro rok, co sme chodili hrát floorbal..myslim, že nyní je vhodná doba zkusit se dohodnout, jestli by se to nedalo nějak oživit?! Mám na mysli, jestli se zas najde aspoň deset lidiček, který by měli chuť jít si jednou týdně na hoďku zahrát... Protože pokud jo, asi to chce začít shánět halu, tělocvičnu nebo něco na ten způsob, než zas začne naplno školní rok!
Přemýšlel sem i nad způsobem financování (aby se nestalo jako loni, že přijdou 4 lidi a zaplatí pak halu sami), což vybrat hned na začátku částku xy na tři měsíce dopředu a kdo pak nepřijde, jeho smůla (možná by v důsledku donutilo "lenochy" nesedět doma :-)

BlackSUN

Případně pro kopálisty by se dala domluvit i umělka nebo hala také... Sletištní klec je v pohodě a pro deset kusů je to akorát, s vícero kusy se dá též se střídáním třeba.

Jsem pro fotbálek klíďo pídně.

Don Martinez

Jsem pro jakejkoliv sport toužím bejt trvalej invalida - jenom nevím, jak to bude se školou - nerad bych zaplatil tři měsíce dopředu a pak zjistil, že nemůžu chodit, protože mám do 20:00 angličtinu na Albertově - čili že trošku z ruky...

mazanek

Dle nevelkého počtu odpovědí je tato myšlenka zdá se mrtvá... Škoda :-(

doctor

no ja bych chodil, kdyz to bude v rozumnem case....
delam v Praze, tak ne ze to bude od 16 hodin  :roll:
ale asi nic nebude co :-(

Don Martinez

Citace: "doctor"no ja bych chodil, kdyz to bude v rozumnem case....
delam v Praze, tak ne ze to bude od 16 hodin  :roll:
ale asi nic nebude co :-(
Minule to bylo pokud si pamatuju od 19 - myslím, že to byl rozumnej čas... (v letním semestru teda aspoň pri mě už ne ale to už zase nebyl floorball...).
Obávám se, že po minulým fiasku už se do toho moc nikomu nebude chtít...

kaiten

Florbal nee, ale do fotbálku bych šel.

Baxnop

Citace: "Don Martinez"
Citace: "doctor"no ja bych chodil, kdyz to bude v rozumnem case....
delam v Praze, tak ne ze to bude od 16 hodin  :roll:
ale asi nic nebude co :-(
Minule to bylo pokud si pamatuju od 19 - myslím, že to byl rozumnej čas... (v letním semestru teda aspoň pri mě už ne ale to už zase nebyl floorball...).
Obávám se, že po minulým fiasku už se do toho moc nikomu nebude chtít...

cas byl celkem ok,ja bych klidne taky dale chodil,jen vyresit to financovani a HLAVNE nejakou stalou partu,coz jak tu pisete podle odpovedi asi neni moc realny :((

Don Martinez

Citace: "Baxnop"cas byl celkem ok,ja bych klidne taky dale chodil,jen vyresit to financovani a HLAVNE nejakou stalou partu,coz jak tu pisete podle odpovedi asi neni moc realny :((
Že bychom zase udělali seznam? Překopírujte post a připište se... Možná, že se mi povede sehnat ještě nějaký lidi
Don Martinez

doctor

na rovinu, u me prachy ok, jen cas by byl lepsi od 20, ale to uz zase nikdo nebude chtit...

Mr.Gespant

ja se klidne pridam, ale organizaci uz po me nechtejte... par mesicu mi to stacilo...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Don Martinez

No mně už se povedlo přemluvit jednoho člověk a ten sehnal dalšího... Jestli máte někdo kontakt na provozovatele tělocvičen (nebo něčeho lepšího) tak se poptejte - myslím, že bychom ty lidi mohli dát dohormady...

kaiten

Citace: "Don Martinez"No mně už se povedlo přemluvit jednoho člověk a ten sehnal dalšího... Jestli máte někdo kontakt na provozovatele tělocvičen (nebo něčeho lepšího) tak se poptejte - myslím, že bychom ty lidi mohli dát dohormady...
Spíš dát dohromady nejprve seznam lidí kolik by nás bylo a odkud pak začít uvažovat o tělocvičně, aby jste nebyli všichni z rodělova a nejezdili za mnou na 7ZŠ  :lol:

kaiten

A ještě ať se to neztratí a rozhýbe se to  :lol: :
kaiten - fotbálek: ano        hospůdka: ano     floorbal:podřídím se ostatním

Don Martinez

Citace: "kaiten"Spíš dát dohromady nejprve seznam lidí kolik by nás bylo a odkud pak začít uvažovat o tělocvičně, aby jste nebyli všichni z rodělova a nejezdili za mnou na 7ZŠ  :lol:
No v Rozdělově to zrovna s tělocvičnama není moc slavný - to že budu jezdit do Kročehlav docela očekávám...
D.M. - fotbálek: ano hospůdka: ano floorbal: ano