AP 5460P | sitovy kabel pripojen/odpojen

Založil doctor, Září 05, 2006, 02:16:56 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

doctor

ahoj vsem. resim takovej problem, sice s unhfree.net pripojenim, ale kazda rada dobra.
pripojil jsem obecni urad 1. vetev pres tohle ap, a materskou skolku 2.vetev.
vse fungovalo, az doted. ou jede dal, ale na pc ve skolce se v cca 3-5 vterinovem intervalu strida hlaska SITOVY KABEL BYL PRIPOJEN a SITOVY KABEL BYL ODPOJEN....
takze mi poradili ze odesla sitovka, tu jsem zkusil vymenit, hlasi to dal, tak jsem zkusil prohodit kabely v ap, skolka zacala fungovat, vybor nesel..
tudiz jasna vec, odesel port v apcku...
jenze ted jsem prisel z inwifi.cz kde to kluk pred mnou zkusil zapojit, a oba porty jsou v pohode, prej to bude asi kabelem... (ale kabelem to bejt nemuze, to by mi to nebezelo v druhy dire ne?)

tusite nekde kde by mohl teda byt problem?
DEKUJI :!:

ps: ja jsem zkusil ho resetovat softwarove, na ty reklamaci ho resetoval i natvrdo, coz ja jsem teda neudelal :-(
vecer to jedu opet zkusit zapojit a bojim se co zjistim  :?

Hangman


Belerby

tezko rict...
mozna si zkus pucit nekde UTP tester na ten kabel :-)
Pij beer, at je meer *22*

doctor


Belerby

Pij beer, at je meer *22*

doctor


Hanz02

Citace: "doctor"a napovis kdo?  :oops:

co treba skladnik  :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Belerby

Citace: "doctor"a napovis kdo?  :oops:
treba pitbull :-)
Pij beer, at je meer *22*

Jendall

Vcera jsem ho tam vratil, je v cerne bedne na dne ...ma new battery. Jinak to muze byt "nelidsky" protazenym UTP skrz nejakou diru v panelu apod ...to se mi jednou stalo

doctor