XP SP2 na lokalu

Založil sedecrem, Září 07, 2004, 01:50:47 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

sedecrem

dmitrij2.klfree.net:27921/WindowsXP-KB835935-SP2-CSY.exe - kompletni instalace (260M)

BlackSUN

By mě zajímalo kolik desítek lidí to zase stahovalo z internetu.

Pro takovéhle velké a důležité věci by se to mělo stáhnout a udělat mirror někde na lokále, aby to každej netahal z netu a neomezoval tak ostatní.

Ale asi nikdo nesleduje takovéto věci.

Belerby

Citace: "BlackSUN"By mě zajímalo kolik desítek lidí to zase stahovalo z internetu.

Pro takovéhle velké a důležité věci by se to mělo stáhnout a udělat mirror někde na lokále, aby to každej netahal z netu a neomezoval tak ostatní.

Ale asi nikdo nesleduje takovéto věci.

Ehmmm  8)
Dneska si testoval linku taky...
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Nj, ale já nestahoval něco, co bude dalších padesát lidí sosat znovu a znovu, konkrétně šlo o cd od kolegy.

Ale musim uznat, že teď, když je většina lidí buď v práci či ve škole, to dopoledne jelo vcelku rozumně, na to, jak jsem daleko od gate (300-350 kB/s - cca 2,5 Mbit/s)

Belerby

Vic jak pul konektivity...
A pak ze to v rozdelove nejede  :lol:  :wink:
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Dopoledne o skolni rok a pracovni den je to relativne pochopitelny, ale vecer je to mrtvy na rychlosti modemu, protoze se "ty", co sou bliz ke zdroji vrati domu a jedou a jedou a jedou a ...

belgarat

Mily BlackSUNe a ostatni. Asi nevite, ze na Gomenu je FTPko a Lubie je jeho spravce. Verejne FTPko, prave pro takoveto ucely :)
Prislusne oznamy samozrejme byly na news/mailing listu...

BlackSUN

Jo, to je sice mozny, ale asi ho nikdo moc nepouziva, ja sem to spis myslel tak, ze by mohla byt jedna osoba, co se bude o takoveto veci starat, mysleno ze sleduje deni na netu a stahuje co je potreba, na ftp to vystavi a sem nebo na web da info o tom, ze to tam je, pripadne primy odkaz na stazeni.

belgarat


BlackSUN

Co nabizite? Jake moznosti publikovani? Staci jednodenni aktualizace?

Strazhce

Proc proboha na to zrizovat funkci a aby to jeste hlidal. Usery mohou nakonec hnout zadkem a udelat pro sit tak malo, ze reknou vyslo WinXP SP 27, ktery ma 796 MB a nachazi se na adrese www.dejmisvojeprachy.com. A nakonec mohou vyuzit tohoto fora pro hlaseni techto veci.

kuba

ftp tu sice je ale moc tam toho neni a zaroen sem ho videl jen kdyz vlezu na gomen tak je tam odkaz mozna trochu vetsi propagace....