Stahování legálního software

Založil Andyr, Prosinec 11, 2006, 11:30:00 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Andyr

Citace: "skudlik".. kdyz budou chtet pozavirat warezaky, tak jim staci prihlasit se na jakykoli velky DC hub .. a maj tam tisice obeti .. nemusej prohledavat tuny logu pul roku zpet.
Neveřím tomu že nikdo nemá ve svém pcčku něco nelegálního...hmm to už asi všici:)...aspon koho znam:)

BlackSUN

Citace: "Andyr"
Citace: "skudlik".. kdyz budou chtet pozavirat warezaky, tak jim staci prihlasit se na jakykoli velky DC hub .. a maj tam tisice obeti .. nemusej prohledavat tuny logu pul roku zpet.
Neveřím tomu že nikdo nemá ve svém pcčku něco nelegálního...hmm to už asi všici:)...aspon koho znam:)

Asi znáš jenom samé špatné lidi. Neni na tom nic těžkýho, s linuxem to jde hodně snadno a i na windows se dá slušně fungovat s free či open softwarem. No a nebo koupeným samozřejmě. Ale takové školní studijní licence lecčemus pomohou.

Hangman

Možná, že kdyby nechtěli takový sumy, tak by ho používal každej :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Elkim

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Andyr"
Citace: "skudlik".. kdyz budou chtet pozavirat warezaky, tak jim staci prihlasit se na jakykoli velky DC hub .. a maj tam tisice obeti .. nemusej prohledavat tuny logu pul roku zpet.
Neveřím tomu že nikdo nemá ve svém pcčku něco nelegálního...hmm to už asi všici:)...aspon koho znam:)

Asi znáš jenom samé špatné lidi. Neni na tom nic těžkýho, s linuxem to jde hodně snadno a i na windows se dá slušně fungovat s free či open softwarem. No a nebo koupeným samozřejmě. Ale takové školní studijní licence lecčemus pomohou.
co se týče softu,tak se dá,ale co Gigabajty alb,filmu atd :) kdyz uz se jen kouknu na stranku AP a tam nekdo 26GB stahlejch,asi netaha freeware :D

Hangman

třeba si dělá sbírku amatérských videí natáčení nehybné černé kočky 24 hodin denně :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Elkim

Citace: "Hangman"třeba si dělá sbírku amatérských videí natáčení nehybné černé kočky 24 hodin denně :lol:
mno,ještě že nemáme FUP takovej jako má třeba telecom :D těd mi to nejak ani nevadi, ale když už si občas zaplatim rapidshare tak to jede :D

Hangman

...Mno říkám to jen proto, že na DC++ takhle někdo sdílel asi 40GB DVD a opravdu to bylo video z digi kamery volně pohozený v pokoji. Až mi někdo bude štvát s D/U tak mu to napíšu :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

frrrkos

Já nic , já muzikant  :wink:  (teda , spíš ptáček)   :lol:
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

Elkim

Citace: "frrrkos"Já nic , já muzikant  :wink:  (teda , spíš ptáček)   :lol:
btw, a co sosas? :D

skudlik

Citace: "Hangman"...Mno říkám to jen proto, že na DC++ takhle někdo sdílel asi 40GB DVD a opravdu to bylo video z digi kamery volně pohozený v pokoji. Až mi někdo bude štvát s D/U tak mu to napíšu :lol:
hehe .. a dycky se najdou taci, kteri si to stahnou, aby se mohli kouknout, jestli je to fakt pravda, ze Hangmane :)

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Andyr

Citace: "Hangman"Mno jen dvě DVD :wink:
V nasi siti je to snad jedno zda stahnes neco legalního ci nelegalniho, proste traffic pojede i tak:)

frrrkos

Citace: "Andyr"
Citace: "Hangman"Mno jen dvě DVD :wink:
V nasi siti je to snad jedno zda stahnes neco legalního ci nelegalniho, proste traffic pojede i tak:)
Legální, nelegální či ilegální (aby se v tom prase vyznalo). Hlavně, že autorské poplatky zaplatíme všichni a ze všeho.  :( a vo tom to je
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

skudlik


SiD

Citace: "Elkim"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Andyr"
Citace: "skudlik".. kdyz budou chtet pozavirat warezaky, tak jim staci prihlasit se na jakykoli velky DC hub .. a maj tam tisice obeti .. nemusej prohledavat tuny logu pul roku zpet.
Neveřím tomu že nikdo nemá ve svém pcčku něco nelegálního...hmm to už asi všici:)...aspon koho znam:)

Asi znáš jenom samé špatné lidi. Neni na tom nic těžkýho, s linuxem to jde hodně snadno a i na windows se dá slušně fungovat s free či open softwarem. No a nebo koupeným samozřejmě. Ale takové školní studijní licence lecčemus pomohou.
co se týče softu,tak se dá,ale co Gigabajty alb,filmu atd :) kdyz uz se jen kouknu na stranku AP a tam nekdo 26GB stahlejch,asi netaha freeware :D
no to sice asi netahá ale, pokud tahá filmy/hudbu a dál je nešíří nekoná nic nelegálního máme zde totiž zákon a 216/2006 Sb.,který upravuje zákon starší (myslim 121/2000 Sb.) a v §30 se říká že:
§30 (2) Do práva autorského tak nezasahuje ten, kdo
a) pro svou osobní potřebu zhotoví záznam, rozmnoženinu nebo napodobeninu díla; rozmnoženina nebo napodobenina díla výtvarného musí být jako taková zřetelně označena...
to se, ale netýká elektronické databáze a počítačového programu.
Takže stahování hudby, filmů a textů nelegální není, morální hledisko je sice jiné, ale ted když platíme za každé prázdné médium spoustu peněz, tak jde i morální hledisko do háje...

edited(17/12/06 12:20):url na zákon a formulace vět

Citace: "skudlik"http://www.petitiononline.com/antiosa/
Ano je to banda *****, díky jejich navrhu vyhlášky, kterou podepsal vysoce inteligentní ministr kultury ( má mimo jiné přímo na ministerstvu haldu ilegálního softwaru) jsou všichni jež si koupí pametové médium, kopírku, tiskárnu či podobné zařízení automaticky považováni za zloděje. Bez toho rozdílu, zda na ono medium ukládají hudbu/film/data vlastní či cizí.
Je to jakoby hypermarket zavedl vstupné 50,-Kč, protože všichni jsou potencionální zloději.
Presumpce viny v "prý" demokratickém státě.....