Straight core WRT-311 - HELP

Založil jquarda, Prosinec 14, 2006, 12:39:58 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jquarda

Chci doma spustit Wi-Fi. Zapojeni: smerova ant 18dBi.- silný koax cca 2m dlouhý-router (SC WRT-311)-síť kabel-PC..síťová karta. 1 den mě to to jelo, pak byla hlášená chyba na HotSpotu, o které jsem nevěděl. Síla signálu byla pořád mezi 60-95%. Mezitím jsem se pořád snažil o připojení a měnil parametry. Pak jsem provedl RESET a znovu nastavení dle kolegy z práce, kterému to normálně fičí. Současny stav je ten, že mi v menu SC WRT-311 hlásí, že jsem připojen 11Mbit/s, Použití - NAT router, Režim-stanice, RSSI cca50, signál 90%, Firewall- možnost 2... Po nastavení Síťového připojení mi PC hlásí, že jsem připojen, obdržel jsem IP adresu, Masku, výchozí bránu a po tel. domluvě s help centrem poskytovatele prý "mě vidí". Chybí mi DNS. Když chci na net, tak se nepřipojím. Mám standard Win XP firewall, NODE32 a SPYWARE Doctor. Zkoušel jsem to i bez nich a ... nic. Mám také tušení, že to bude nějaká ptákovina, problém je v tom, že nevím jaká Smile Máte někdo podobné zkušenosti, nebo link kde je nastavení SC WRT-311 detailněji popsané? Diky moc.

Tuvok

no nejsem žádnej odborník ale píšeš "Chybí mi DNS" no bez DNS se ti stránky nezobrazej musíš mýt DNS zdělí ti ho poskytovatel netu

skudlik

Pokud je wrt provozovany v NAT rezimu a pouziva se DHCP server pro pocitace za natem, tak musi byt vyplnena DNS v nastaveni wrt (wrt ji pak sdeluje pocitacum, kdyz ziskavaji dns a dalsi nastaveni pres dhcp) ..

DNS by mel sdelit provozovatel ...

jquarda

No u 802-ky  mám nasteveno, že bude vyhledána automaticky. Ale zatím se tak nestalo.

jquarda

Už to fičí. Měl jsem špatnš nastavený DHCP server. Díky.

Tuvok

tvá scela neprofesionální vysvětlení je moc hezký ale jquardovi úplně k ničemu

taky sem si musel rejpnout  :wink: