Main Menu

hodně otevřených spojení

Založil hafca, Leden 04, 2007, 10:55:36 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

hafca

Zdravím,
občas koukám na wewimo a zjistil jsem, že mi to někdy ukazuje hodně spojení. Mám třeba otevřená tři, čtyři okna. Pošta občas zkontroluje nové zprávy, ICQ a Skype jsou jen v pohotovosti, nemluvím ani nepíšu a mám otevřených podle wewimo 250 i 300 spojení.
Dá se v něčem zjistit co to je? Mám Avast, Kerio, používám Spybot a Ad-Aware.

scorpio

Muze to delat i Skype ... zvlast pokud jsi na verejne adrese  :o
-- by Scorpio ---

jedjisch


hafca

Ten článek jsem už kdysi četl a Skype jsem taky podezříval. Zkusil jsem jak ICQ tak Skype ukončit a nijak zvlášť se to neprojevilo. Někdy je tam třeba 200 spojení, všechno pozavírám, po chvíli to o něco klesne, ale stejně to není jak by to asi mělo být. Jindy je otevřených pět, šest oken a je tam třeba jen 10 spojení. To je to co mi hlava nebere. Není nějakej prográmek, kterej by dokázal ukázat kam jsou ty spojení, případně co je otevírá?

scorpio

Lokálně by Ti to měl být schopen ukázat Tvůj firewall.

Na routeru potom správce.

Ale může se jednat o příchozí spojení, a ta se Ti mohou objevovat ještě dlouho poté co vypneš příslušný program - což by se mohlo stát např. u Skype.
-- by Scorpio ---

hafca

Zkusím nezapínat Skype a cvičně ani ICQ, co to udělá. Kde přesně by to mělo být vidět v tom Keriu? Prohlížel jsem to, ale nic tam nenacházím.

scorpio

1) ICQ by nemelo vadit ... a prosim pisni mi privatne ... tvoje ICQ neni tady zadany v profili ani v ISku
2) verejnou adresu nemas  :P aspon ne ted, takze nevim JAK by to mohlo udelat Skype
3) az se to znova objevi pisni mi na ICQ podivam se na wewimo co to vlastne pise
4) kerio neznam :'( nemuzu slouzit
-- by Scorpio ---

Hangman

Mno ještě může být problém ve wewimu, někdy ukazuje kapku opožděně ;)
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

hafca

To mi taky napadlo, že to je opožděný. Jenže to nevysvětluje ten počet spojení. Kdybych jel Torrent, tak se nedivím, ale takhle?

frrrkos

#9
Po zastavení a zavření některých programů, mohou zůstat delší dobu otevřené porty, které se někdy velmi těžko zavírají. (Pouze mi pomohlo vypnutí PC na 3-5 hodin). Co to ovlivňuje, to se mohu pouze domnívat. (např. snaha o průnik do vašeho PC, po předchozím běhu P2P programu, atd). To je moje zkušenost. :-\ Pro sledování aktivních portů používám prográmek CurrPorts.  :)
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

Jendall

Maximalni doba trvani tech spojeni by mela byt 2hodiny, takze jestli i po 2 hodinach je pocet spojeni vysoky, tak bud jede na pc nejaky rezidentni skryty program, co se connecti na jine stroje(spyware,adware,vir...) nebo wewimo keca :)

frrrkos

#11
Upřesňuji - otevřená spojení byla na wewimu, na PC nikoliv. Wewimo načítá každou minutu; běžně se cesta spojení na wewimu zavře po 20-40 vteřinách od zavření portu na vašem PC (tak se chová AP hvězda).
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

hafca

Tak jsem stahnul ten CurrPorts a vypadá to, že se mi tam něco usadilo. Je tam dost věcí kde vypsáno např. papaja.miton.cz, nebo něco jiného miton.cz. Když si tu stránku spustím jde to na http://www.stable.cz/cz/. Nepamatuju si, že bych tuhle stránku viděl. Teď je ta tam i něco z Google, přes který sem hledal ten prográmek. Je zajímavý, že ty spojení nejdou zavřít přes ten program. Zeptá se jestli je chci zavřít, ale jsou tam dál. Teď jde jen o to, kde toho šmejda mám hledat. Ty běžný věci co používám nic nenašly.

Tuvok

použij univerzální opravný prostředek formát C:

frrrkos

#14
f.Miton se specializuje na internetové služby (provozuje např. stahuj.cz), prodej sofwaru (nelze vyloučit i monitorování internetu dle požadavků zakazníků - a to mohou být různé organizace  >:( ). Ještě doplním, že na klfree se dává ban za více jak 500 spojení třeba i v noci (vlastní zkušenost). Maximum co jsem u nás viděl bylo 2500.
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)