Main Menu

Malý disk >= 6GB

Založil SPM, Srpen 05, 2007, 06:34:02 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

SPM

Nemá doma někdo nazbyt malý (tak aspoň 6GB) disk, který by mohl postrádat? Byl bych za něj velmi vděčný :)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Hangman

Měl bych 8GB, ale ted momentalne ho ma zapujcen Orbin. Jak rychle ho potrebujes?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hanz02

Citace: SPM kdy Srpen 05, 2007, 06:34:02 ODPOLEDNE
Nemá doma někdo nazbyt malý (tak aspoň 6GB) disk, který by mohl postrádat? Byl bych za něj velmi vděčný :)

mam jeste ten tvuj 20GB....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Pitbull

Citace: Hanz02 kdy Srpen 06, 2007, 08:35:15 DOPOLEDNE
Citace: SPM kdy Srpen 05, 2007, 06:34:02 ODPOLEDNE
Nemá doma někdo nazbyt malý (tak aspoň 6GB) disk, který by mohl postrádat? Byl bych za něj velmi vděčný :)

mam jeste ten tvuj 20GB....

LOOOL Hanzi, rekni mi cloveka, od kteryho neco nemas  ;D ;D ;D
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

SPM

Citace: Hanz02 kdy Srpen 06, 2007, 08:35:15 DOPOLEDNE
Citace: SPM kdy Srpen 05, 2007, 06:34:02 ODPOLEDNE
Nemá doma někdo nazbyt malý (tak aspoň 6GB) disk, který by mohl postrádat? Byl bych za něj velmi vděčný :)

mam jeste ten tvuj 20GB....

Tak on je jendallův, ale jendall řek, že ho se mnou vymění za síťovku :-D
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

SPM

Citace: Hangman kdy Srpen 05, 2007, 10:47:10 ODPOLEDNE
Měl bych 8GB, ale ted momentalne ho ma zapujcen Orbin. Jak rychle ho potrebujes?

Nejlépe kdyby byl někdy tento týden...
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Jendall

Citace: Hanz02 kdy Srpen 06, 2007, 08:35:15 DOPOLEDNE
Citace: SPM kdy Srpen 05, 2007, 06:34:02 ODPOLEDNE
Nemá doma někdo nazbyt malý (tak aspoň 6GB) disk, který by mohl postrádat? Byl bych za něj velmi vděčný :)

mam jeste ten tvuj 20GB....

Hanzi, to je ten muj ... uz za 14 dni zapomenes, ci je LOL. Predpokladam, ze si ty data pres nej uz prelil, tak ho vrat rovnou SPM - nejlepe nekdy tento tyden :laugh: ....abych se moh tesit na intelku  :wink:

Hanz02

Citace: Jendall kdy Srpen 07, 2007, 07:08:05 ODPOLEDNE
Hanzi, to je ten muj ... uz za 14 dni zapomenes, ci je LOL. Predpokladam, ze si ty data pres nej uz prelil, tak ho vrat rovnou SPM - nejlepe nekdy tento tyden :laugh: ....abych se moh tesit na intelku  :wink:

Jsem se aspon priznal, ze disk mam.... Kdyz si SPM prijde a nebude se bat nakazy....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

SPM

Citace: Hanz02 kdy Srpen 07, 2007, 09:12:19 ODPOLEDNE
Citace: Jendall kdy Srpen 07, 2007, 07:08:05 ODPOLEDNE
Hanzi, to je ten muj ... uz za 14 dni zapomenes, ci je LOL. Predpokladam, ze si ty data pres nej uz prelil, tak ho vrat rovnou SPM - nejlepe nekdy tento tyden :laugh: ....abych se moh tesit na intelku  :wink:

Jsem se aspon priznal, ze disk mam.... Kdyz si SPM prijde a nebude se bat nakazy....

SPM se už nebojí ničeho, stejně po večernim návratu na Kladno vypadá, jak kdyby prodělal mrtvici... tak mě někdy, nejlépe tak zítra nebo ve čtvrtek, čekej v pozdních odpoledních hodinách :)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Pneu

Kdyby ještě někdo chtěl nějakej ten malej disk (6,4GB) pár jich tu mám =o)