Main Menu

Problémy s ICQ

Založil Novas, Leden 24, 2006, 06:12:13 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Padá vám ICQ a nemůžte se připojit

často
11 (36.7%)
někdy se to stane
12 (40%)
to se mi jěště nestalo
7 (23.3%)

Celkem hlasů: 28

Hlasování ukončeno: Leden 24, 2006, 10:04:24 ODPOLEDNE

Strazhce

Proti Rate limit error zarucene pomaha verejna IP. Vyzkouseno ;-)

scorpio

Citace: "honzag"
Problém lze provizorně vyřešit tím, že si spustíte webového Java (!) klienta (http://www.icq.com/icq2go). Před přihlášením musíte v nastavení zaškrtnout HTTP (místo implicitního auto detect port). Poté již icq vesele funguje za všech okolností, jen se mi stává, že někdy samo odpojí a je třeba se znova zalogovat.

Tak to se teda chytli za rypaky. Jeste pred Vanocema a mezi Vanocema jsem je sprudil ze to po vypadku nejde ani v ICQ2GO, ze dostavam "rate limit error" a ze by si to meli opravit ... a ejhle, oni to FAKT OPRAVILI ... to cumim spagat na drat  :shock:

Asi se obcas vyplati nekoho pobuzerovat ... a jak se cloveku ulevi  :lol:
-- by Scorpio ---

doctor

uz asi 4 dni se nemuzu prihlasit do mirandy na icq, kdyz se ale prihlasim do icq 5,1 to jde, nemate taky nekdo takovy problem?

hlasi ze ze uz jsem nekde pripojenej, netusite?[/img]

Hangman

Nezměnilo ICQ nějaký skripty?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

doctor


Hangman

Tuším, že někdo o něčem takovym mluvil, ale nejsem si jistej
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

doctor

aha :-(
tak to ja budu muset nekde pohledat.....
diky

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch

Citace: "doctor"uz asi 4 dni se nemuzu prihlasit do mirandy na icq, kdyz se ale prihlasim do icq 5,1 to jde, nemate taky nekdo takovy problem?

hlasi ze ze uz jsem nekde pripojenej, netusite?[/img]

stahni si aktualni plugin na icq do mirandy (icq.dll)... http://miranda-im.org/

doctor

njn, sem lama  :oops:
dekuji :!:

scorpio

To si tak neber. ICQ meni protokol jak na bezicim pasu, takze "konkutrencni" klienti musi neustale nahravat nove a nove pluginy, aby je ICQ nekopalo "ven" za nekompatibilitu.

Je klidne mozny, ze ICQ 5.1 si nejake nove .dll pro sebe stahnulo a pustilo aniz se Ti obtezovalo neco takovyho oznamit, coz bych ja osobne povazoval za celkem osklivy prohresek proti bezpecnosti - ale to uz je OT.
-- by Scorpio ---

doctor

hm, no miranda me proste zacala kopat, ale icq jelo dal, do toho jsem ja nic neinstaloval, to proste slapalo.
no tak jsem myslel ze je chyba v mirande, tu jsem preinstalova, a bum,
ono to delalo to same...:-(
ale ted uz je vse ok, jen si zase musim vse nastavit k obrazu svemu  :roll:

Don Martinez

Osobně používám zmodovaný icq.dll od Big Muscle (jsem línej to hledat - Google vám to najde za mě :wink: ) a s tím jsem podobný problémy neměl :) .

scorpio

Ja osobne pouzivam GAIM, 2.0 beta3, ten me (zatim) taky nechava zit v pohode i s pripojenim na ICQ.

Mirandu jsem zkousel, ale nemela jednu schopnost co zatim potrebuju (vic MSN uctu najednou) takze jsem se vratil k GAIMu.

Jedinej dalsi klient co to umel byl Trillian, ale jenom "PRO" verze umi jabber a je to siiiiiiilena obluda, takze po uplynuti trial periody jsem se s nim taky rozloucil.
-- by Scorpio ---

Medwyn

Citace: "scorpio"(vic MSN uctu najednou)

To miranda samozrejme umi. Vezmes msn.dll, zkopirujes ho znova do slozky plugins s jinym jmenem a najednou mas 2 msn ucty. Funguje to tak se vsemi pluginy. :)
(mnohokrat overeno s icq, u msn jsem nezkousel - nepouzivam)

Staci hledat