Main Menu

Problémy s ICQ

Založil Novas, Leden 24, 2006, 06:12:13 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Padá vám ICQ a nemůžte se připojit

často
11 (36.7%)
někdy se to stane
12 (40%)
to se mi jěště nestalo
7 (23.3%)

Celkem hlasů: 28

Hlasování ukončeno: Leden 24, 2006, 10:04:24 ODPOLEDNE

Novas

Ahoj všichni...

nesetkal se někdo z Vás poslední dobou s problémy s ICQ?
Konkrétně časté výpadky připojení (teda samozřejmě pouze k ICQ, ne k internetu :)))) nebo nemožnost přihlásit se s chybou 0406. Když se snažím připojit a nejde mi to, tak si sednu k notebooku, který je ve stejném switchi a jde to.  Pak mi to vypadne a třeba mi to zase jde na druhém kompu... pak mi to vypadne a už se nikde nepřihlásím, třeba až druhý den :(

Mám ICQ 5, zkoušel jsem i jiné ICQ servery se stejným efektem.

Poraďte prosím

Novas
-)

BlackSUN

Citace: "Novas"Mám ICQ 5, zkoušel jsem i jiné ICQ servery se stejným efektem.
Novas

Servery nebo klienty?

Mr.Gespant

Citace: "Novas"Ahoj všichni...

nesetkal se někdo z Vás poslední dobou s problémy s ICQ?
Konkrétně časté výpadky připojení (teda samozřejmě pouze k ICQ, ne k internetu :)))) nebo nemožnost přihlásit se s chybou 0406. Když se snažím připojit a nejde mi to, tak si sednu k notebooku, který je ve stejném switchi a jde to.  Pak mi to vypadne a třeba mi to zase jde na druhém kompu... pak mi to vypadne a už se nikde nepřihlásím, třeba až druhý den :(

Mám ICQ 5, zkoušel jsem i jiné ICQ servery se stejným efektem.

Poraďte prosím

Novas

No melo by to byt tim, ze ve chvili kdy se resetne gate (zkousi se nova distribuce), tak se vsem zrusi spojeni na ICQ server. Ve chvili, kdy to nabehne, tak na ICQ serveru jsou najesnou stovky zadosti o prihlaseni z jedne IP adresy a ICQ server to na určitou dobu zakáže. A nezbývá než čekat... :-) Pomáhá tomu stoprocentně veřejná IP :-)) A nebo někdo může nakonfigurovat interní ICQ server pro Klfree :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

scorpio

Ahoj,

mam podobne problemy. Pokud je ICQ klient (pouzivam ICQ2GO a GAIM) nasilne utrzen od ICQ serveru, potom je moznost dalsiho prihlaseni na nejakou dobu zablokovana - v ICQ2GO dostavam chybu "rate error".

Uz dvakrat jsem s tim otravoval ICQ support, nejdriv me chteli poslat stredem, ale potom se nad tim aspon zamysleli.

Zrovna dneska se mi to zase stalo, a prihlasil jsem se pres ICQ2GO a ejhle, problem zmizel.

PS: presne stejne trable (stejny scenar, stejne chyby) vykazuje i AIM.
Obvykle spadnou i nabehnou OBA soucasne.
-- by Scorpio ---

Medwyn

Me icq blbne i kdyz nepada gate.
Mam problem se prihlasit.

pouzivam centericq a mirandu..
pokud se dam pripojit v mirande, centericq se mi odpoji ale miranda nepripoji.
origos icq klient mi obcas funguje.. a pokud funguje, pripojim se i v mirande.
psal jsem neco na icq fora, ale bez odpovedi.
urcite to neni internetem.. je to proste naky divny.

nekdy mi nejde se pripojit nikde.. a opravdu mam vysledovano ze to neni problem padajici brany.

v posledni dobe uz mi zustava pouze centericq pustene na screenu na serveru.. protoze me nebavi se prat s pripojovanim.
uz nevim co s tim.. problem trva uz skoro 2 mesice.

Hangman

To je uplně normální občas to padá, ale všem ( pro útěchu ) Vypadává to prý i lidem co maj ADSL - myslim si, že je to tim serverem - prej dělali a dělaj úpravy
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

scorpio

No aby je za to husa kopla ...
-- by Scorpio ---

jedjisch

Ja se musim pochlubit - mne to nepada :) Nevim cim to je, ale na obou strojich kde poustim icq je verejna ip, ale zda se ze je to spis serverem, protoze nekteri (vetsina) problemy ma, ale nekomu proste bezi icq spolehlive a bez problemu... :( Jedinej problem, kterej obcas mam je "turboing", na tom ale neni nic divnyho.

Hanz02

Take bez problemu verejna + ICQ 5.04 (pokud teda nepada gate)
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Medwyn

taky mam verejnou. ale problemy mam velky.. a osklivy.

Lukas

me se to stava pravidelne nekdy kolem 22 hodiny (driv to bylo v 8)a pak obcas behem dne... predpokladam ze to dela ten scaner nebo neco takovyho
mam verejnou a pouzivam mirandu

Mr.Gespant

Citace: "Lukas"me se to stava pravidelne nekdy kolem 22 hodiny (driv to bylo v 8)a pak obcas behem dne... predpokladam ze to dela ten scaner nebo neco takovyho
mam verejnou a pouzivam mirandu

jj scanner muze za vsechno :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Medwyn

Citace: "Lukas"me se to stava pravidelne nekdy kolem 22 hodiny (driv to bylo v 8)a pak obcas behem dne... predpokladam ze to dela ten scaner nebo neco takovyho
mam verejnou a pouzivam mirandu

nedela to scanner. nejsi zavislej na wifine.

Goodmen

Pridavam se ke skupince lidi kterejm po padu gate nejde ICQ... client Miranda IM 0.4.

honzag

Podle mých pozorování se problém s nemožností přihlášení k icq projevuje v době, kdy síť klFree používá nejvíce lidí, např. víkendové, zejména nedělní večery. Chyba 0406 znamená, že se bylo z jedné IP posláno najednou mnoho požadavků na připojení.

Problém neřeší ani použití jiného klienta, než originál icq klienta. Veřejnou ip adresu jsem ještě nezkoušel.

Problém lze provizorně vyřešit tím, že si spustíte webového Java (!) klienta (http://www.icq.com/icq2go). Před přihlášením musíte v nastavení zaškrtnout HTTP (místo implicitního auto detect port). Poté již icq vesele funguje za všech okolností, jen se mi stává, že někdy samo odpojí a je třeba se znova zalogovat.