Main Menu

Problémy s ICQ

Založil Novas, Leden 24, 2006, 06:12:13 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Padá vám ICQ a nemůžte se připojit

často
11 (36.7%)
někdy se to stane
12 (40%)
to se mi jěště nestalo
7 (23.3%)

Celkem hlasů: 28

Hlasování ukončeno: Leden 24, 2006, 10:04:24 ODPOLEDNE

jedjisch

Citace: "Medwyn"...

eh, prave jsem to napsal a koukam ze uz to taky je ;D Funguje to tak s icq i irc pluginem, takze msn urcite pujde taky ;) Klidne se ozvi kdybys s tim mel jeste nejakej problem ;)

scorpio

Citace: "Medwyn"
Citace: "scorpio"(vic MSN uctu najednou)

To miranda samozrejme umi. Vezmes msn.dll, zkopirujes ho znova do slozky plugins s jinym jmenem a najednou mas 2 msn ucty. Funguje to tak se vsemi pluginy. :)
(mnohokrat overeno s icq, u msn jsem nezkousel - nepouzivam)

Staci hledat

Mozna proto ze u GAIM ma tuhle funkcionalitu vestavenou tak jsem nejak nepotreboval to hledat. Ani si nejak nevzpominam ze by me Miranda uhranula natolik ze by mi ukanula slza :cry: pote co jsem se vratil ke GAIMu.
-- by Scorpio ---

Jendall

Taky pouzivam gaim2 a je to pohoda ...gajim taky neni spatnej :)

Fenix

jj ICQ změnilo trochu své protokoly a to prý jen proto a to cituji: "aby ostatní kluienti jako jw trillian, gaim, qip atd tad... neparazitovali na ICQ siti a jeho serverech". Takze to meni jak se jim libi protoze asi chteji na sve siti jen svoje ICQ klienty ICQ 5lite a ICQ XX pro. Smutne lec pravda. Na tohle je zlatý MSN nebo Skype
nejde to ? zkus to jinak...

Don Martinez

Citace: "Fenix"Na tohle je zlatý MSN nebo Skype
Na Skype ještě alternativní klient pokud vím není - dělají ho nějaký šikmooký ďáblové, co prolomili protokol tak by snad měl být někdy v srpnu. No a imho je nejzlatější Google Talk, protože je postavenej na Jabberovi (pokud se nepletu otevřený protokol) a sám Google podporuje alternativní klienty :wink: ...

Fenix

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Fenix"Na tohle je zlatý MSN nebo Skype
Na Skype ještě alternativní klient pokud vím není - dělají ho nějaký šikmooký ďáblové, co prolomili protokol tak by snad měl být někdy v srpnu. No a imho je nejzlatější Google Talk, protože je postavenej na Jabberovi (pokud se nepletu otevřený protokol) a sám Google podporuje alternativní klienty :wink: ...

No a nebo tak  :D  :lol:
nejde to ? zkus to jinak...

scorpio

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Fenix"Na tohle je zlatý MSN nebo Skype
Na Skype ještě alternativní klient pokud vím není - dělají ho nějaký šikmooký ďáblové, co prolomili protokol tak by snad měl být někdy v srpnu. No a imho je nejzlatější Google Talk, protože je postavenej na Jabberovi (pokud se nepletu otevřený protokol) a sám Google podporuje alternativní klienty :wink: ...

Nepletes se, a na GoogleTalk strance je skutecne nastaveni pro alternativni klienty jako gaim, jajc, trillian pro atd ...

Akorat zadnej z nich (zatim) neumi ten "talk" co GoogleTalk  :cry:.
-- by Scorpio ---

doctor

ze by byl dalsi upgrade? miranda uz zase zlobi..
pripoji se, ale zase ma tu hlasku o pripojeni :-(

opet stahnut a bez problemu beha.... ;-)

http://miranda-im.org/

doctor

uz naky cas nemuzu pres mirandu poslat link... ale kdyz ho nekdo posle me, tak v pohode, nevite o nejakym novym upgradu? :-(
hledal jsem a nenasel...

skudlik

me odesilani v mirande faka v pohode ..

mozna nejaka spojitost s:
http://www.lupa.cz/zpravicky/icq-se-mozna-brani-pred-viry-blokovanim-odkazu/

problem je v tom, ze ofiko 5.1 klient je odmita prijmout (pokud jsem to pochopil spravne).

Don Martinez

Citace: "skudlik"problem je v tom, ze ofiko 5.1 klient je odmita prijmout (pokud jsem to pochopil spravne).
Pokud vím tak už by je zase přijímat měl...

doctor

jj, tak ...
ja to z mirandy poslu, ale icq to neprijme, ale kdyz me nekdo posle link, ta ja to v mirande v pohode dostanu...

Hangman

Mám ICQ 5.1 a linky chodí i odcházejí...
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

doctor