Main Menu

Prý štvu Gespunta...

Založil Docent, Květen 20, 2006, 11:21:54 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Docent

Včera odpoledne jsem tady založil thread o tom, jak mne jeden Kretén bezdůvodně odpojil od AP a navíc mně tuto skutečnost, jako důkaz své inteligence, sdělil mailem (patrně si myslel, že mi jej doručí pošťačka).

Dnes je tento thread v řiti, zato se o tom diskutuje na Kokosu. Gespunt tam píše, že ho poslední dobou štvu.

Čímpak tě tak štvu, milý Gespunte? Tím, že Ti nežeru Tvé, vesměs pitomé, kecy :?:  A to Tě štve tak, žes mi tady smazal thread, aby se ostatní nedozvěděli, na jaké duševní úrovni jsou někteří správci AP?
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Belerby

Heh, a jak si prisel na to ze to smazal gespunt ? ;o)
Vsak adminu - moderatoru tu je nekolik...

Za sebe - ja nic nemazal.

Ohledne dusevni urovne - myslim ze nekteri clenove jsou na tom hur :-)))
Pij beer, at je meer *22*

Mr.Gespant

tvoje nepodlozena narceni nebudu komentovat...

Preber si prosim jak se chovas a jestli bys treba nemel trosku ubrat...

Co se resi na Kokose vubec nesouvisi s udajnym smazanim nejakeho threadu tady, ale s obsahem toho threadu...

Muj osobni nazor na tvoje postoje k rade veci (tzn. to ze me stves) si muzeme spolecne prodiskutovat, ale rozhodne nebudu reagovat na nejake uplakane vyzvy...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Docent

Citace: "Mr.Gespant"Preber si prosim jak se chovas a jestli bys treba nemel trosku ubrat...
Myslíš jako zařadit se do stáda a jen přikyvovat na Tvoje moudré řeči? A obdivovat genialitu člověka, který mně pošle mailem informaci o tom, že mne odpojil od internetu (patrně v domnění, že mně ten mail doručí paní počťáková)?

Takže ten thread se nakonec smazal sám od sebe, ne?
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Jendall

Ja tedy nic neprezvykuji, ale myslim ze lidi tohle vubec nezajima co tady resite. Kazdy kdo ma rozumny pristup k veci se se spravcem nejak dohodne a nemusi se tady osobni problemy resit pres verejne forum.

btw: kazdy clen, ktery zada o pripojeni do klfree, musi vyplnit svuj mail - tudiz se pocita ze uz jej clovek ma zalozeny a vetsinou maji lidi pristup k internetu v praci, ci ve skole ...

Hangman

Musim se jen pridat - tento problem je jen mezi tebou a správcem a ten musí mít důvod k tomu, aby te odpojil. Vyres si to s ním :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!