Main Menu

Datasheety

Založil Hangman, Červenec 11, 2006, 09:33:52 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Používáte datasheety?

Ano, ale pouze online
4 (22.2%)
Ano a archivuji je
2 (11.1%)
Ne, netuším o čem je řeč
12 (66.7%)

Celkem hlasů: 17

Hlasování ukončeno: Červenec 11, 2006, 09:33:52 DOPOLEDNE

Hangman

Čusky, najde se někdo kdo si sbírá a ukládá datasheety elektronických součástek? Rád je vyměním
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

wascheck

Citace: "Hangman"Čusky, najde se někdo kdo si sbírá a ukládá datasheety elektronických součástek? Rád je vyměním


Myslim, ze podle vysledku hlasovani, bys to mel taky napsat "cesky", aby si nekdo nemyslel, ze mu nadavas  8)  :lol:

Priznam se, ze osobne taky presne netusim co tim myslis, ale je to neco jako "popis, tech. specifikace, manual" nebo tak neco?

Hangman

Datasheet = popis součástky, většinou i se základním zapojením, tabulky mezních hodnot - no skráceně manuál k součástce. :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

hafca

Nebyly by lepší linky odkud stahovat? Nějaké datasheety mám, jestli hledáš něco konkrétního, dej vědět. Jo a linky mám taky.

Hangman

Já neshánim nic konkrátního, jen si je chci vyměnit a ty co nemám zaarchivovat. Jestli potřebuješ linky, tak ti je klidně pošlu :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Deacon

podle me delas sysifofskou praci, jestli schanis neco konktretniho, tak zadej do googlu nazev soucastky v rozsirenym hledani a dej jen *.pdf a najde ti vsechno

jestli se chces ucit jaky jsou typy obvodu, tak ti muzu napsat odkazy na naky ucebnice nebo hledej na hw.cz nebo root.cz

Hangman

Já to strahuju kvůli grafum a těm tabulkám hodnot a tak. Ty PDFka co stáhnu tak archivuju. Já mam odkazy na datasheet stránky :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Tom733

Citace: "Deacon"podle me delas sysifofskou praci, jestli schanis neco konktretniho, tak zadej do googlu nazev soucastky v rozsirenym hledani a dej jen *.pdf a najde ti vsechno

Hadam ze ucelem Hangmanovi cinnosti ma byt predchazeni "Error 404" po kliknuti na nejaky takovy odkaz z googlu u starsi / exoticke soucastky.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!