Main Menu

Obrázek postavičky

Založil Tuvok, Červen 23, 2006, 04:47:55 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tuvok

mochbymi někdo poradit v jakym programu vytvořit Obrázek postavičky kdyš sem použil 602Photo tak nedokázal udělat soubor menší 32 kilo malováni ve voknech to sice dokázalo na 4 kila servr my tvrdil že to neni jpg ale přípona byla správná  dik za radu

Don Martinez

Já je bežně dělám v IrfanView - teda vlastní si nekreslim, většinou vyřezávám kousky z větších obrázků a tak. Pokud se to velikostně nehodí, zkus odmazat EXIF a podobný hovadinky, který ti stejně k ničemu nebudou...

tom712

spíš bude problém že je to nějaký pomrdaný a nebere to obrázky z disku.

Hoď jě někam na web a tady odsud na něj odkaž. A zvol Přihrát obrázek postavičky z URL:

Tuvok

jj kdyš sem to chtěl nahrát z disku tak to nejde aspon mně ale po nahrátí na servr se to dalo nahrát bezproblémú trochu složitej spúsob
tedka se kochejte mym ksichtem :wink:

Hangman

Mno vím, že zase rejpu, ale stále nejde nahrát atavar z disku :cry:
Chjo
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hanz02

Citace: "Hangman"Mno vím, že zase rejpu, ale stále nejde nahrát atavar z disku :cry:
Chjo

chudak Lister  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

BlackSUN

Nj, je asi problém chmod na jeden adresář. Případně pokud by to nepomohlo, máte ve sdružení jistě někoho šikovného přes php...
Mě už tam nemáte, ale klidně na to mrknu, kdyby byl problém ve skriptu.

Hangman

Citace: "Hanz02"
Citace: "Hangman"Mno vím, že zase rejpu, ale stále nejde nahrát atavar z disku :cry:
Chjo

chudak Lister  :lol:

Dej mu pokoj - na tebe by se hodil Rimmer :wink:  :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!