Main Menu

ČISTKA

Založil K5, Srpen 20, 2006, 07:43:36 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Ani jeden z moderátorů a administrátorů, který působí na FORUM.KLFREE, nemá čas zabývat se "nepořádníky", kteří si nejsou schopní nebo ochotní řádně vyplnit své údaje v profilu.

Takže jich na to asi 200 doplatilo a účet jim byl po půlročním varování smazán.

Zároveň s tímto oznamuji, že nově založené účty, které nebudou v pořádku, se místo aktivace dočkají smazání ROVNOU.

Hangman

Klidně bych se o to staral, ale nejsou práva :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

kaiten

Tak tak, také jsem se bonznul, že bych se staral, ale zatím nic :?

Mr.Gespant

Citace: "K5"Ani jeden z moderátorů a administrátorů, který působí na FORUM.KLFREE, nemá čas zabývat se "nepořádníky", kteří si nejsou schopní nebo ochotní řádně vyplnit své údaje v profilu.

To ze nema cas a ochotu neni presne... ma, ale jaxi jim byla odebrana prava to delat... (ne fyzicky)

Jediny kdo ma byt adminem fora je Strazhce... to ze jeste mam prava treba ja je pro mne zahadou...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Don Martinez

Citace: "Mr.Gespant"...
A moderátor nesmaže ani prd - teda post nebo téma jo, ale to je v pořadí až za prdem samozřejmě :) .

Belerby

Kdyby bylo na me, tak bych vam prava dal...
ale jedinej opravnenej admin je strazhce... ten ma rozhodnout kdo dalsi bude a kdo ne  :)
Pij beer, at je meer *22*

K5

Citace: "K5"nemá čas zabývat se "nepořádníky"
"zabývat se" přece nemusí nutně znamenat MAZAT, jsou i lidštější prostředky, jak se s nepořádníkama vypořádat (např. poslat výhrůžný e-mail) a na to žádná extra práva potřebná nejsou.... ;-)

Strazhce

Citace: "Hangman"Klidně bych se o to staral, ale nejsou práva :wink:

Jaka  chces prava?
Mas na vyber - moderator, admin.
Moderator = staras se o neporadne uzivatele, co pusobi tady na foru.
Admin = Moderator + aktivace nove zalozenych uctu a promazavani starych uctu.

Hangman

No když mi dáš ty admin tak se zlobit nebudu :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

K5

no, jde o to, jestli uneseš tu zodpovědnost ;-)

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Strazhce

Citace: "Hangman"Já doufám, že jo :)

Ta vzhuru do boje, admine ;-)

Mr.Gespant

Citace: "Strazhce"
Citace: "Hangman"Já doufám, že jo :)

Ta vzhuru do boje, admine ;-)

No nevim co ti na tohle reknou clenove Rady, kteri si vyhradne prali kontrolu nad tim, kdo je admin a ty ted rozdavas prava na pockani...

Mimochodem uz mi ty prava vem...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

scorpio

Citace: "Mr.Gespant"No nevim co ti na tohle reknou clenove Rady, kteri si vyhradne prali kontrolu nad tim, kdo je admin a ty ted rozdavas prava na pockani...
Clenove rady to zrejme budou muset prezit :lol:
Jednou urcili za zodpovedneho Strazhce takze je na Strazhci komu jaka prava prideli 8)

Citace: "Mr.Gespant"Mimochodem uz mi ty prava vem...
A proc, treba jsi i Ty byl shledan vhodnym drzitelem prav nejvyssich  :lol:
-- by Scorpio ---

Mr.Gespant

Citace: "scorpio"Clenove rady to zrejme budou muset prezit :lol:
Jednou urcili za zodpovedneho Strazhce takze je na Strazhci komu jaka prava prideli 8)

no urcili, ze prava bude mit pouze Strazhce... pripadne nekdo dalsi, jehoz jmeno bude pravdepodobne Strazhce s Radou konzultovat, aby se predeslo situaci, ktera zapricinla odebrani prav vsem adminum...

CitaceA proc, treba jsi i Ty byl shledan vhodnym drzitelem prav nejvyssich  :lol:

ja tim prave shledan nebyl... stejne jako zadny z radnich a stale cekam az se mi prava odeberou...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!