Main Menu

floorbal

Založil mazanek, Srpen 27, 2006, 08:59:29 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

kaiten

Tak lidi doufám že tam zase nebudu běhat sám jak pošuk  >:D ;D

Don Martinez

Já jdu, minulej tejden jsem nestihl ze školy, ale Teďko už jsem na vás nažhavenej ;D ...

mazanek

Tak sem se v úterý zašel mrknout, jestli náhodou nejni floorbal...a čirou náhodou nebyl.  ??? Nyní již lépe informován vim, že jste se takhle dohodli s pani školnicí a příští úterý se floorbal zas koná. Nicméně zamčená tělocvična mě dovedla k myšlence na naši nájemní smlouvu a po jejím zevrubném sestudování na vědomost dávám: Ke 30.4 nám smlouva vypršela, pokud chceme dál chodit, budem jí muset prodloužit. Takže navrhuju následující: hezky si promyslete, jestli chceme a máme ještě chuť dál chodit v počtu alespoň šesti kusů!! V úterý 8.5. se sejdem, zkusíme si zahrát (snad nás bez smlouvy nevyhodí) a dohodnem se co dál.. Případní zájemci, kteří by se snad příští úterý nemohli dostavit nechť se laskavě přihlásí zde, ať s nima počítáme :-)

Don Martinez

Já bych byl pro i v těch šesti, je to trošku běhavý, ale člověk se aspoň pořádně odreaguje :) ...

Don Martinez

Zdravím, chci se omluvit, že jsem minule nedorazil, ale nějak jsem se musel učit :-\ . Příště to bude bohužel bude stejný - mám od 16:30 zkoušku...

Don Martinez

Tak co jdeme si zejtra naposledy opravdu zahrát? Nebo se sejdeme zase ve třech a pak se nasměrujeme domů?

haldar

No ja si jdu zitra zahrat. To posledni rozpusteni mi moc neprospelo. Sem se z toho zhroutil na 3 dny.  :P

mazanek

Jasně, zejtra hrajem, nejspíš úplně naposled.. Dorazim, možná i s bratrancem, tak snad nás bude dost?!

Don Martinez

No ve čtyřech už to snad půjde :) ...

kaiten

Mám tu vzkaz od mazánka :
Dnes nechoďte floorbal není. Bude zase asi až na podzim.

kaiten

ještě doplnění: Zatím vědí:  Mazanek, vlk, ja, skup, michal, martin (vlk slibil poslat SMS) pokud máte kontakt na další tak jim písněte - pokud dorazíte tak mazanek tam bude (platit) Tak mu jich pár vyplaťte i za mě.

haldar

ciste nahodou Pchery se nekonaji?

haldar

Cau, zacatek nove sezony bude 13.9. od 20.00. Dejte vedet, kdo se bude ucastnit.

mazanek

Na stejném místě, tj 2.ZŠ Kladno? 13.9. je čtvrtek, nemám s tim problém, jen připomínám, aby se tam někdo nenařítil v úterý.. :-) Kdo za to letos bude odpovídat? Já se už dobrovolně nehlásim! Vlastně ani nedobrovolně..! :-) Toho 13.9 tu nejsem, ale pak budu chodit..

doctor

zkusim letos pilnejsi ucast nez loni  :wink: