Main Menu

Hlasky na Vasich strojich

Založil Hanz02, Červenec 08, 2006, 11:25:02 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

Zniceho nic se ukazala tato hlaska:



Disk normalne bezel a prehraval avi... Docela mne to pobavilo  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

scorpio

No, to se modli aby Te pri pristim restartu nepobavila hlaska o tom ze pocitac nemuze najit OS nebo podobne  :lol:
-- by Scorpio ---

Hanz02

Citace: "scorpio"No, to se modli aby Te pri pristim restartu nepobavila hlaska o tom ze pocitac nemuze najit OS nebo podobne  :lol:

ee, disk je OK, ale XP jsou naistalovane uz nejak dlouho....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

windows je divnej ....je to user OS ...neda se v nem poradne nic delat.

Don Martinez

Citace: "Hangman"Rada: format C:  :wink:
:roll: takovejch rad houšť  :wink:

Fenix

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Hangman"Rada: format C:  :wink:
:roll: takovejch rad houšť  :wink:

Já bych dal rovnou Fdisk aby se disk dal alespoň trochen do normálu  :wink: .
nejde to ? zkus to jinak...

SiD

kámošovi to při startu a odpojené klávesnici píše:
"Keyboard not found. Press F1 for continue."
a ted jedna veselejší:
"Myš je hladová, vsuňte plátek sýra do jednotky A:/."

Certik68

Citace: "SiD"kámošovi to při startu a odpojené klávesnici píše:
"Keyboard not found. Press F1 for continue."
a ted jedna veselejší:
"Myš je hladová, vsuňte plátek sýra do jednotky A:/."

100 bodou, výborná hláška, moc nás pobavila, jdu do lednice pro kousek sýra, myš i já jsme dostali na něj hlad...

kaiten

Taky mám jednu dobrou:
Občas se nám v práci stane že se autocad trhne a hodí hlášku něco o chybě a že bude aplikace ukončena (pak to opravdu ukončí, bez uložení) ale občas se napíše i tento šot a Autocad běží dál jako by se nic nestalo :D

Nastala chyba uvnitř funkce *error* Funkce přerušena

SPM

Mně zase totem na Linuxu píše "Totem se nemohl spustit: žádný důvod" :D
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Hanz02

Citace: "SPM"Mně zase totem na Linuxu píše "Totem se nemohl spustit: žádný důvod" :D

Totem je celej divnej neho ho neumim ovladat :(
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

SPM

Citace: "Hanz02"
Citace: "SPM"Mně zase totem na Linuxu píše "Totem se nemohl spustit: žádný důvod" :D

Totem je celej divnej neho ho neumim ovladat :(

Mno, já vesměs používám jen mplayer, akorát totem jsem měl asociovanej a jak jsem jednou otevřel přímo ten soubor, tak se mi pustil totem... ale s touhle hláškou :-D
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.