Main Menu

STAHOVÁNÍ RABASKA

Založil ROPII, Září 14, 2004, 07:45:16 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Fenix

Ano ale PP zatím nejsou v celé síti povolené ( alespoň myslím, mě njdeDC++ ani nic jiného). Tak se zeptej.
nejde to ? zkus to jinak...

ROPII

MÁM FLASH GET TEN CHODÍ OK. ALE NA SERVRU MĚLI CHYBY PŘÍMO V XP SP2 A TO NA NĚKOLIKA.TAK PROTO TO VZNIKLO.

K5

Citace: "ROPII""Neplatí se za čas, takže se stahovat může celý den, celý den pomalu"TAKŽE KDYŽ BYCH SE PŘIPOJIL PŘES P2P(JESTLI JE TO LEGÁLNÍ) A STAHOVAL OKOLO 5 Kb/s TAK TO NEVADÍ.JESTLI JSEM TO DOBŘE POCHOPIL.

udělej si pořádek v kb a KB, správě tedy v "Ki", "k" a "K"
bity nejsou bajty a 1000 není 1024

s P2P počkej do října, těch pár dní to vydržíš a pak budeme mít rychlejší linku a automatické limity...

ROPII

OK. . TO POČKÁM .VÍ SE JAKÁ RYCHLOST A JAKÉ OMEZENÍ.NA TO ŽE MÁM KLFREE MĚSÍC TAK SE TADY NIC TAKOVÉHO NEŘEŠILO.MYSLÍM ŽE VÍC LIDÍ NEVÍ JAK JE TO SE STAHOVÁNÍM.

Administrator

Upozornění pro uživatel ROPII. Doplňte si své údaje v registraci (položka nastavení) podle pravidel tohoto fora. Jinak bude Váš uživatelský účet smazán.

BlackSUN

Citace: "K5"Udělej si pořádek v kb a KB, správě tedy v "Ki", "k" a "K"


Jej, to bych se rád taky poučil, jaký je v tomhle rozdíl... Můžeš mi to, prosím, vysvětlit? Díky i za ostatní.

K5

Citace: "BlackSUN"
Citace: "K5"Udělej si pořádek v kb a KB, správě tedy v "Ki", "k" a "K"


Jej, to bych se rád taky poučil, jaký je v tomhle rozdíl... Můžeš mi to, prosím, vysvětlit? Díky i za ostatní.

Stačí ti návod od K2?

http://www.cdr.cz/a/857

rozdíl mezi BYTE a BITE doufám vysvětlení nepotřebuje :wink:

Bobisek

Citace: "K5"s P2P počkej do října, těch pár dní to vydržíš a pak budeme mít rychlejší linku a automatické limity...

Da se o tom nekde docist? Priznam se ze jsem ani nehledal. Jak to bude delane?

K5

Něco málo je napsáno zde:
http://www.klfree.net/view.php?cisloclanku=2004062802

k vlastnímu řízení trafiku se nemohu vyjádřit, protože nejsem ten, kdo ho v Klfree zprovozňuje.