*PRODANO* PDA HP IPAQ rx3715 + LAPTOP Dell Latitude CPi A366XT

Založil QiQo, Březen 01, 2007, 07:52:55 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

QiQo

Ahoj vespolek,

a) prodám PDA HP IPAQ rc3715 s 64MB SD kartou ...o tom se rozepisovat nebudu, viz.: http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=160

/Prodáno, ale PDA jeste přád ne/ b) prodám Laptop DELL Latitude CPi A366XT s dokovací stanicí (včetné pancířového držáku na monitor), myší, klávesnicí, 2 adaptérama a brašnou. Jedná se o Pentium II se 64MB RAM, CPU 366MHz, HDD 6GB a baterii o výdrži 1,5hodiny po repasi + samozřejmě IrDA, síťovka, COM, LPT, VGA,... Tento notebook je zváštní svojí modulární koncepcí připojování CDROM, baterky a disketovky, ale to se musí vidět...

Cenu za zařízení nabídněte....
Při odběru obojího zároveň sleva...

Pište na qiqo (at) mail.klfree.net nebo na ICQ 137418684 a nebo volejte na tel +420723864180.
...authorized by QiQo [icq:137418684,skype:qiqo.cz] (Data must flow! :o)

Mr.Gespant

OT: Jééé ty mas stejny PDA jako jsem mel ja... Taky si zazil s IRkem takovou zabavu v hospodach s televizi? :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: Mr.Gespant kdy Březen 01, 2007, 08:19:01 ODPOLEDNE
OT: Jééé ty mas stejny PDA jako jsem mel ja... Taky si zazil s IRkem takovou zabavu v hospodach s televizi? :-)

Na to neni potřeba speciální pda :-) Stačí jakýkoliv telefon se symbianem a infraportem..

Don Martinez

No, ne každej infraport tu televizi dá, že... A navíc myslím, že zatím není udělaná aplikace pro Symbian 9 takže slovo jakýkoliv není úplně košér...

QiQo

Citace: Mr.Gespant kdy Březen 01, 2007, 08:19:01 ODPOLEDNE
OT: Jééé ty mas stejny PDA jako jsem mel ja... Taky si zazil s IRkem takovou zabavu v hospodach s televizi? :-)

Rozhodne je to velmi zajimave vyuziti :o) ...taky jsem se s PDA vyblbnul...ale ted musi pryc...skladam penize na novyho booka, tak pujde i muj DELLik

Ale dost offtopíků... Od ted tu chci videt jenom milionovy nabidky :-))
...authorized by QiQo [icq:137418684,skype:qiqo.cz] (Data must flow! :o)

QiQo

#5
No dobře, napíšu orientační ceny...

PDA: 6000Kč nebo vyšší nabídce
LAPTOP: 3900Kč nebo vyšší nabídce

a oboje 9500Kč nebo vyšší nabídce
...authorized by QiQo [icq:137418684,skype:qiqo.cz] (Data must flow! :o)

F


QiQo

#7
Citace: Frayer kdy Březen 08, 2007, 06:29:01 ODPOLEDNE
jak moc stary je to pda a zaruka je na to neaka ?

Zaruka skoncila v prosinci, ale skoro rok nebylo vubec pouzivany...pritelkyne to mela celou dobu v krabici :) Tusim ze to bylo koupeny v prosinci 2004, ale papiry od toho jsou, tak ti to pak reknu presne...

Kdyztak pisni na maila...ja to tu tak casto nesleduju...
...authorized by QiQo [icq:137418684,skype:qiqo.cz] (Data must flow! :o)