Main Menu

!! Verejne IP adresy !!

Založil Goyer, Červenec 13, 2007, 12:10:51 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Goyer

Vim, že je tu už jeden topic, ale založím si tento  ;D

Jsem nový a jako klasický se bez veřejné IP neobejdu. V systému po zadají, respektive po aktivaci IP adresy se nestane nic, protože se k tomu ani nedostanu, protože po potvrzení mé jedné z IP, že chci veřejnou to doslova vyhodí toto "Nejsou další volné IP adresy".

Psal jsem na technické oddělení, už se to nějako řešilo, ale výsledek jen čekat. Správce u nás a jeho kolegové bohužel nevědí (i když jsou velice ochotní a hodní), a tak nevím kam se jinam obrátit, každý kdo reagoval na technickém, mi vzdělil jediné spráce, ale když nevědí jak, tak jak?

Prosím, kdokoliv z postavených výše, kdo by věděl, jak na to a projevil by trochu solidaryty, za kterou budu velice vděčný!

Diky,
Jarda
icq - 274787590
ci spravce honzaz2
icq - 152011475

belgarat

#1
Mno... pokracovat tak, ze zaplavis soukrome ICQ narkem jak uz cele 2 dny nemuzes pouzivat internet protoze nemas verejnou... Jestli jsi spamoval vic lidi stejne jako mne, tak te uz asi taky maji davno na ignore listu. O problemu se vi, visi ve foru spravcu, a az bude mit nekdo cas, tak se na nej snad podiva - pokud nezapadne v dalsich potizich.

Za celou tu dobu co jsi spamoval jsi ale vubec nedal zadne udaje - ani clenske cislo, ani prezdivku, ani IP adresu.... a hrat si na detektiva, hledat podle ICQ cisla fakt nebudu.

Mimochodem - jak jsi prisel na to, ze mas psat na MOJE ICQ# ? Rad bych vedel kdo to spiskal, pri 400 clenech se dalo hovorit temer s kazdym a resit problemy individualne, ale urcite nechci, aby se na mne (nebo na jakehokoliv jednotlivce) sesypalo 3500+ lidi.

Tom733

Citace: Goyer kdy Červenec 13, 2007, 12:10:51 ODPOLEDNE
Psal jsem na technické oddělení, už se to nějako řešilo, ale výsledek jen čekat. Správce u nás a jeho kolegové bohužel nevědí (i když jsou velice ochotní a hodní), a tak nevím kam se jinam obrátit, každý kdo reagoval na technickém, mi vzdělil jediné spráce, ale když nevědí jak, tak jak?

Mame technicke odeleni ? A kde ?

Psat mas pouze a vyhradne svemu spravci. Ten bud vi jak vec vyresit, nebo vi kam se obratit.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Hangman

Zajisté si nemyslel "technické oddělení" ale tzv. "Poruchy", že?

Psát milionu lidí ti moc nepomůže. Spíš naopak. Řeš to výhradně se svým správcem a ten už by měl vědět na koho se případně obrátit!
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Goyer

#4
Takze vse vyreseno, nekterym osobam ac nerad se omlouvam, protoze jsem za to nemohl.
Jinak jsem rad, ze se vse nechalo normalne domluvit a vysvelit.

At se dari,
Goyer

belgarat

hm, ve vysledku jsem stejne dostal svuj dil... ponevadz nam shodou okolnosti dosly IP adresy ve 2 oblastech site a musim si hrat na byrokrata na http://www.ripe.net  ???

(tobe Tom733 uvolnil verejne IP ktere bylo kdysi odebrane/blokovane kvuli rozesilani spamu, tak doufem ze pul roku moratoria staci  ;D)