VKD zarušení ?? (amatér)

Založil oneill, Prosinec 11, 2007, 04:39:10 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

oneill

#15
dva lidi asi stačit nebudou že???, do skladu bych klidně zašel... tady s paní z vedlejšího vchodu bych to taky domluvil, klíče od střechy snad zajistil (pokud by to povolil)ale dost lidí asi nebude?

obávám se že je to tu samý důchodce :-(.....

chjo... a s tím co mám se toho asi už moc udělat nedá co?
oje IP je 10.102.34.7

tom712

#16
Citace: oneill kdy Prosinec 12, 2007, 08:28:14 ODPOLEDNE
dva lidi asi stačit nebudou že???
No pokud si to ty dva lidi zařídí a jsou aktivní...

Napiš mi, kontaktu je spousta. Nebo nekoho odchytni ve skladu.

Hanz02

Citace: oneill kdy Prosinec 12, 2007, 05:52:19 ODPOLEDNE
Jo tak jsem se na to poptal přeptal.... zjistil jsem že vedle ve vchodu je paní která se na to již ptala (takže vlastně stejný dům .. aspoň už jsme dva)...

A NÁŠ DOMOVNÍK PRÝ NECHCE O ŽÁDNÝCH NATAŽENÝCH KABELECH ANI SLYŠET. Je mi líto že tak skvělá věc musí skončit na aroganci takových lidí. Což mě bohužel nutí nadále rušit naší drahou síť špatným připojením. (nebojte higest nepoužívám )

Jen pro info...

Byl planovany opticky preves z toho 11patraku na tvuj dum (nejspis pro tu pani). Byla naplanovana schuzka s domovnikem, ale ten se neukazal, neozval ani neomluvil ze se nedostavil. Pani pry pak rekl, ze tam nic nechce.

Prvne bych zatlacil na domovnika a snazil se mu vnutit opticky preves (ukazky optiky a uchyceni je k zapujceni ve skladu). Presvedcovat domovnika je doporucene ve vice lidech (5 a vic  :) ). Pripadne sehnat souhlas nadpolovicni vetsiny najemniku v dome.

Mame staticky posudek na ukotveni prevesu, smlouvu na kotevni bod atd. smlouvu s pojistovnou ohledne zpusobeni skody na strese atd... Prevesy jsou vsude, tak proc ne u vas...


Pokud by mu kabel opravdu vadil tak FSO (jak pise Tom712), ale je VELKA skoda nevyuzit optiku
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

oneill

Já to chápu. Problém je že náš domovník je stále domovníkem a už tu nebydlí (pěkná pytlovina). O domě rozhoduje člověk který tam už není.
oje IP je 10.102.34.7

Hanz02

Citace: oneill kdy Prosinec 17, 2007, 09:12:01 DOPOLEDNE
Já to chápu. Problém je že náš domovník je stále domovníkem a už tu nebydlí (pěkná pytlovina). O domě rozhoduje člověk který tam už není.


jj, to bude on, rikal, ze bydli nekde jinde:o) No hezky boj, tak domovni schuze a ta muze o tom rozhodnout....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

oneill

jj počkám na schůzi.. tuším se nějaká blíží. Táta je v domě topič... takže to hodím na něj.
oje IP je 10.102.34.7

BlackSUN

Náhodou jsem cestou kolem kouknul na tu anténu - vždyť ti míří někam do oblak, vůbec ne na Mládežnickou 842.

Citace: oneill kdy Prosinec 11, 2007, 04:39:10 ODPOLEDNE
No četl jsem si tady jeden článek o zarušení u přípojného bodu VKD. Upřímě moc jsem tomu nerozuměl je to na mě nějak moc odborný. Já jsem taky připojen na node VKD a upřímě rychlost nic moc(občas - spíš často nenaběhne ani tak nenáročná věc jako icq a ani stránky nejdou prohlížet). Často mívám velkou ztrátu paketů, signál mám jeden z nejslabších (a to i když bych přepnul na level Higest). Navíc stačí když pohnu parabolou dva centimetry na jakoukoliv stranu tak ztratím signál (proto po velkém větru lítám po balkoně jako starej fotr a ladím signál). Já jaké jsou možnosti - rád si stáhnu programy na testování (pokud se mi je povede stáhnout) - rád vyzkouším jakékoliv rady (jenom uvažte že jsem amatér vážně tomu moc nerozumím)





btw. vysílám na kanálu pět a v zorném poli mám hromadu jiné (ne klfree) havěti.