Main Menu

*Prodáno* 320GB HDD Western Digital WD3200KS

Založil Hurvajs, Listopad 17, 2008, 11:48:46 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Hurvajs

prodám za 600,-

Rozhraní: Serial ATA II
Druh pevného disku: Interní
Kapacita [GB]: 320
Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7200
Průměrný vyhledávací čas [ms]: 8,9
Vyrovnávací paměť [MB]: 16
Formát disku [palce]: 3,5


+ SecureConnect SATA technologie - (zvyšuje pevnost připojení kabelů až o 500% (S-ATA konektory jsou drobné a poměrně křehké). Druhou specialitou je duální + FlexPower duélní napájení (klasický napájecí konektor, jaký se běžně používá u IDE disků, nebo SATA konektor)
+ Shock Guard, Data Lifeguard.
+ Fluid Dynamic Bearings (fluidní ložisko pro tichyý a spolehlivý výkon)

scorpio

Zdar,

jak je to starý a proč to prodáváš ? Je to ještě v záruce ?
Pokud je to i se SATA kablíkem docela bych si možná i dal říct :P
-- by Scorpio ---

doctor

když by si ho nezval Scorpio tak mi dej vědět, vzal bych ho

Hurvajs

Vetšinou mívám komponenty krátce, nebude starší jak 2 roky (ale prosímvás, nechtějte po mě, abych hledal v to mém železném pořádku dodák, na kterém je ten disk uvedený..    :angel:  )
SATA kabelů mám hafo, klidně ho přidám.
Když ho budete někdo chtít, můžeme u mě provést nějaký test disku, že je v pořádku, já ho vyčitím a vrátím partitions do původního stavu ( teď mám dvě, menší pro OS a druhá pro "zbytek"..

kuba

Nazdar, tohle je neuvěřitelná náhoda. Dneska mi odešel přesně tenhle disk a sem úplně zoufalej, ty data bych docela rád zachránil. Tak jsem hledal hledal přes googla jestli někdo neprodává ten disk a najdu odkaz na topic pár dní starej a ještě k tomu na foru klfree! Chtěl bych totiž zkusit vyměnit elektroniku. Jsem ochotnej ti za něj dát i víc, pořád to výde levnějc než to dát někam profíkum. Omlouvám se zájemcum předemnou, pokud se mi operace podaří, tak ten disk klidně pošlu za pár korun dál :-)

Mohli by jsme se domluvit?

scorpio

kuba no to je docela vořech. na jednu stranu velice chápu snahu zachránit data, na druhou stranu by moje důvěra v takto "rozebraný a složený" disk byla značně snížena - protože prostě vím ...

Hurvajs tak Ti nevím - na jednu stranu je lákavá ta cena, na druhou stranu bez papírů a teď ještě ten kuba ... dej mi tak den na rozmyšlenou prosím.
-- by Scorpio ---

Deacon

kuba: jestli chces opravdu zachranit data, tak ten disk urcite nerozebirej !!, i kdybys mel profi SMD pajecku a odsavacku, tak bys musel rozebrat plotny, coz je temer nemozny bez profi vybaveni, aniz bys je poskodil tim, ze se jich dotknes

jestli jsi uz testoval disk s Data Lifeguard Diagnostic http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=605&lang=en a jsi si jistej ze je spatna elektronika nebo raminko s ctecima hlavama, doporucuju se obratit na http://www.datahelp.cz/cenik-zachrany-dat/, je to nejlevnejsi specializovana firma v Praze a opravi skoro vsechno, pry dokonce zachranili a data z disku, ktery znicil pozar ...

jestli je elektronika vporadku a mas jenom poskozeny partition, tak zkus napr. programy jako GetDataBack, umi rekonstruovat tabulky a obnova dat je temer vydy 100% uspesnost




kuba

sw řešení nepřichází v úvahu, když disk se jen roztočí zacvaka a zase vypne. už jsem si o tom našel dost informací a přendáním elektroniky na zkoušku nic nazkazim... výměna hlaviček už je horší a do toho asi nepudu to uvidim.

Hurvajs

Jak jsem už říkal, můžeme disk klidně otestovat jakýmkoliv softem, na který si jen vzpomenete. Neprodávám šunt, ale 100% funkční věc.
A taky, k čemu "papír" na disk, kterej mám, jak říkám, odhadem ke dvěma rokům, i kdybych na něj vyhrabal někde doklad, možná by byl v záruce -měsíc, nebo dva? nebo už taky ne..
Prostě, bezchybný disk, jak je vidět z obrázků..


scorpio

Dohodl jsem se sám se sebou že je ten disk malej. Za tu cenu super ale můj nedostatek místa to řeší jenom hodně dočasně.
Přenechávám pořadí Doctorovi.
-- by Scorpio ---

kuba

Takže ten muj nefunkční disk jsem po pár dnech odpočinku zkusil naposled před rozebránim zapojit a v pohodě se roztočil :-D

Tak jsem si z něj rychle všechno zkopíroval, dokonce i všechno z něj smazal a pude na reklamaci a asi si přidam pár korun a pudu do 1TB, at to za něco stojí až odejde :-D

Zkoušel jsem to ještě předtim než došlo k předání, takže disk od Hurvajze je z mojí strany volnej, nevim jestli ho neprodal někomu jinýmu, každopádně ja jsem ho nerozebíral, takže se nemusíte bát ho koupit ;-)

Hurvajs

#11
OK, np, disk jsem dnes udal..